Mermerin asil görünümü ve ahşabın sıcaklığı bir arada: Villeroy & Boch MARBLE ARCH Koleksiyonu

Doğal malzemelerin en göz alıcı halini şıklıkla buluşturan zarif tasarımlar, modern dekorasyon trendlerinin en çok öne çıkan başlıklarından bir tanesi. Ahşabın otantik ruhu ile mermerin şık dokusu birleştiğinde ortaya çıkan büyüleyici tasarımlar da doğal zarafetin en güzel örneklerinden birini oluşturuyor. Uluslararası metropol kültürünün sofistike iç mekanlarından ilham alarak mermerin asil görünümü ile ahşabın sıcaklığını bir araya getiren Villeroy & Boch, bu müthiş uyumu MARBLE ARCH Koleksiyonu’nda adeta bir sanat eserine dönüştürüyor.

Evleriniz için seçkin ahşap renk tonlarını ve özel tasarım marküteri dekorunu özel yüzeylerde birleştiren Villeroy & Boch markası, ahşap görünümünü sizler için İtalya’nın gözde Carrara mermer dokusu ile uyum içinde buluşturuyor. Bu iki dokuyu en kalıcı hale getirmek için porselen malzemesinde 273 yıllık Villeroy & Boch tecrübe ve prestiji, Alman kalite anlayışı ile birleşiyor.

Cilalı mermer yüzeyleri, mat ahşap yapılar ile buluşturarak zıtlıklardan göz alıcı bir uyum yakalamayı başaran Villeroy & Boch, otantik ruhu çağdaş bir şekilde yorumlayarak iç mekanlarda eşsiz bir cazibe ortaya çıkarıyor. Mermerin şık dokusunu ve ahşabın iç ısıtan ruhunu bir arada yansıtan koleksiyon, saf lüksü yeni baştan tasarlıyor. MARBLE ARCH Koleksiyonu’ndaki estetik uyum ve heyecan verici rafine tasarımlar yaşam alanlarınızı yeni baştan yaratıyor.

1748 yılında kurulan Villeroy & Boch markası, değerli kültürel miraslarda da karolarıyla göz önünde. Filmlere konu olan Titanik Gemisi’nden ikonik Moskova Bolşoy Tiyatrosu’na ve gotik mimarinin temsilcisi Köln Katedrali’ne kadar uzanan Villeroy & Boch prestijini sizler de yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Mermerin zarafeti ile ahşabın sıcaklığının müthiş uyumunu yaşam alanlarınıza taşıyan MARBLE ARCH Koleksiyonu ile tanışmak için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!