Mekana göre yılbaşı partisi stil önerileri

Eski yılı uğurlayıp yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız 31 Aralık gecesi belki de yılın en eğlenceli gecesidir. Henüz haftalar öncesinde yapılan yılbaşı eğlencesi planları, elbette “Off ne giysem?” sorusunu da beraberinde getiriyor. Yılbaşı gecesi için elbise seçiminizi henüz yapmadıysanız, geceyi geçireceğiniz mekan ve konsepte uygun önerilerimiz, işinizi bir parça kolaylaştırabilir.

Yılbaşı balosu

Yılbaşı balosu elbiseleri
Yılbaşı balosu elbiseleri

Şöyle prensesler gibi süzüleceğiniz seçkin bir yılbaşı balosuna gitmeyi planlıyorsanız, hem şık hem de ölçülü olmanızda fayda var. Çünkü bu tip etkinliklerde stil hataları hemen göze batar. İddialı olmayı seviyorsanız kırmızı ya da bordo tonlarında, uçuşan / drapeli bir elbise tercih edebilir, risk almadan şık olmak isterseniz de siyah bedene oturan uzun bir elbiseyi gösterişli takı ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Sokak partisi

Sokak partisi kombini
Sokak partisi kombini

Soğuk havaya rağmen yeni yıla eğlenceli bir sokak partisinde girmeyi düşünüyorsanız, hem şık hem de sıcak tutacak seçimler yapmakta fayda var. Deri kombinler, oversize paltolar ve platform tabanlı botları; şık şapka ve aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Bu kombinlerle gece boyu havalı ve rahat olacaksınız.

Eğlenceli bir yılbaşı konseri

Konser kombini
Konser kombini

Yeni yılı en sevdiğiniz müzisyeni dinleyerek karşılamayı planlıyorsanız rahat ve abartısız seçimler yapmalısınız. Eğer ayakta seyredilecek ve gece boyu hoplayıp zıplanacak bir konsere gidecekseniz, mini bir elbiseyi rahat bir ayakkabıyla birleştirebilirsiniz. Seyredeceğiniz konser daha yavaş tempoluysa ve daha elegan bir mekanda gerçekleştiriliyorsa, şık bir kokteyl elbisesini yine mekanın ağırlığına uygun bir ceketle tamamlayabilirsiniz.

Gece kulübu / Özel parti

Dans ederken keyifle giyilebilecek şık bir elbise
Dans ederken keyifle giyilebilecek şık bir elbise

Yılbaşı gecenizi,  bir gece kulubünde ya da özel bir parti mekanında çılgınlar gibi dans ederek geçirmeyi planlıyorsanız; dans ederken kendinizi iyi hissettirecek rahat bir elbise seçmelisiniz. Tabii parlak ışıkların altında sizi ışıl ışıl gösterecek çarpıcı detayları atlamadan!

Rahat bir ev partisi

Şık jean kombinler
Şık jean kombinler

Bu sene de pek çok kişi yeni yılı, en sevdikleriyle birlikte olacakları ev partilerinde karşılayacaklar. Dans, yemek, eğlence ve elbette samimiyet duygusunun ev sahibi olduğu bir ev partisine, ışıltılı detaylarla hareketlendireceğiniz bir jean kombinle başlayabileceğiniz gibi, geceyi komik kostümlerden pijamalara uzanan geniş bir yelpazede tamamlamanız mümkün J

 

İlginizi çekebilecek diğer içerikler:

Ortaçağ büyüsü geri geldi: Şimdi ofislerde pelerin zamanı

Şimdiden görücüye çıkan 2016 ilkbahar trendleri

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!