Mayıs’ın ilk hafta sonu The School of Life dopdolu

İstanbul’un Hayat Okulu: The School of Life (TSOL), Mayıs ayının ilk hafta sonuna hem Türkçe hem de İngilizce derslerle dopdolu bir programla başlıyor. Katılımcılarına ‘hayat için iyi fikirler’ sunmak amacıyla yola koyulan The School of Life; yeni fikirler, kaliteli tartışmalar ve farklı sorulara açık zihinleri, Mayıs’ın ilk hafta sonu Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul kampüsüne yeni düşünceler ve keyifli tartışmalar için bir festival alanı yaratmaya davet ediyor.

The School of Life’ın programında 2 Mayıs Cumartesi günü Ayşem Burhanoğlu ile Sevdiğimiz İşi Nasıl Buluruz, Gazi Mehmet Emin Adanalı ile Kendine Güven Nasıl Sağlanır ve Itır Erhart ile Nasıl Fark Yaratırız isimli dersler yer alıyor.

the school of life 1

3 Mayıs Pazar günü ise, İngilizce derslere ayrılmış. İstanbul’da yaşayan ve The School of Life’ın derslerine katılmak isteyen yabancılar için Pazar günü Pelin Batu liderliğinde ‘How to Face Death’ ve Kerim Urallı ile ‘How to Balance Work with Life’ isimli dersler yapılacak.

KerimUralli

Katılımcılarının duygusal sağlığına ve gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan The School of Life, meraklı, açık görüşlü, yeni bilgi ve deneyimlere açık bireyleri iyi yönetilen, güvenli ve kaliteli bir tartışma ortamında buluşturuyor.

Program Detayları

2 Mayıs Cumartesi
10.00 – 13.00 Sevdiğimiz İşi Nasıl Buluruz?
10.00 – 13.00 Kendine Güven Nasıl Sağlanır?
15.00 – 18.00 Nasıl Fark Yaratırız?

3 Mayıs Pazar
10.00 – 13.00 How to Face Death?
10.00 – 13.00 How to Balance Work with Life?

Adres

The School of Life Istanbul, Santralİstanbul
Enerji Müzesi Eski Silahtarağa Elektrik Santralı
Kazım Karabekir Cad. No: 2/13 Eyüp İstanbul

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!