Maddiyat dolu bir dünyada aşkın hala var olabileceğine inanlar için: Sessiz Kahraman

Hafta sonu zihnimizi boşaltmak ve keyifli zaman geçirmek için en ideal zaman… Boş vakitlerinde izleyecek yeni şeyler keşfetmek isteyenler için bir önerimiz var. Yakın gelecekte geçen bir film, Sessiz Kahraman (Mute)…

Sessiz Kahraman, karmaşık ve çoğu zaman acımasız bir şehir olan Berlin’de yaşayan bir gencin hikayesini konu alıyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza yüzünden konuşma yetisini kaybeden Alexander Skarsgård’ın canlandırdığı Leo, şehrin karanlık ve çetrefilli sokaklarında hayatındaki tek güzel şeyi, güzeller güzeli sevgilisini arar.

Duncan Jones ve Michael Robert Johnson tarafından kaleme alınan Sessiz Kahraman’ın yönetmen koltuğunda yine Duncan Jones yer alıyor.

Leo, iz bırakmadan kaybolan sevgilisini araken Cactus Bill (Paul Rudd) ve Duck (Justin Theroux) adlarında iki cerrahla tanışır. Duncan Jones (Moon, Source Code, Warcraft), hayata geçirdiği bu duygu dolu bilim kurgu filminde maddiyatla dolu bir dünyada aşk ve sevginin hala var olabileceğini hayal ediyor.

Duncan Jones ve Michael Robert Johnson tarafından kaleme alınan Sessiz Kahraman’ın yönetmen koltuğunda yine Duncan Jones yer alıyor.

Sessiz Kahraman, 23 Şubat 2018’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime girecek. Daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Yarıyıl tatilini çok daha keyifli hale getirecek film önerileri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!