Lokanta Feriye’ye Michelin Guide ve TripAdvisor’dan iki büyük ödül

Executive Chef Birkan Erköylü yönetimindeki deneyimli mutfak ekibi ile Lokanta Feriye, İstanbul gastronomisine iki büyük başarı kazandırdı. Dünyanın en önemli rehberlerinden biri olan Michelin Guide’ın 11 Ekim’de düzenlenen Türkiye’deki ilk ödül töreninde Michelin Rehberi’ne girmeye hak kazandı. Lokanta Feriye, rehberde tavsiye edilen 53 restoran arasında yerini alırken, dünyaca ünlü seyahat sitesi TripAdvisor’da, yer alan kayıtlı işletmeler arasında %10’luk dilime girerek dünya çapındaki restoranlar kategorisinde Travellers’ Choice (Mükemmellik Sertifikası) ödülünün de sahibi oldu.

Yaşattığı gastronomi deneyimi ile İstanbul’un önde gelen destinasyonlarından biri olan Feriye, lokantası ile uluslararası gastronomi dünyasına imzasını atmış oldu. Lokanta Feriye’nin bu başarısının arkasında ise yerel malzemeyi ve mevsimselliği merkeze alan menüsüyle sunduğu gastronomi deneyimi, şef Birkan Erköylü liderliğindeki deneyimli mutfak ekibi ve mevsiminde özenle seçerek yerel üreticilerden aldığı kaliteli ürünleri yaratıcılık ve malzemeye olan tutku ile bir araya getirmesi yer alıyor.

Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.feriye.com web sitesini ve Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip etmeyi unutmayın. #Feriyedeyiz

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!