Lally Things, miniklerin hayal gücünü canlandıracak renkli bir koleksiyon sunuyor

Çocukların rengarenk hayal güçlerine katkı sağlayacak, yaratıcılıklarını geliştirecek harika bir haber: Lally Things Color Block Koleksiyonu! 2018’de kurulan Lally Things markası fonksiyonel, eğlenceli ve daima sağlıklı koleksiyonlar yaratmayı amaçlayan bir marka. Color Block Koleksiyonu ise miniklerin saf enerjisine, hayallerine, oyun oynama rahatlığına ve istedikleri kişi olma özgürlüğüne dayanan rengarenk bir koleksiyon.

Bu koleksiyonun amacı, çocukların her ortamda fark edilmesini sağlayacak moda seçenekleri sunmak olarak öne çıkıyor. Lally Things Color Block Koleksiyonu, 1 ile 8 yaş arasındaki minikler için karıştırılıp eşleştirilebilecek elbiseler, üstler, etekler, tulumlar ve pantolonlar gibi birçok farklı ürün içeriyor. İşte detaylar:

Renk tercihleri, çocukların özgürlüğüne bırakılıyor

Çocukların her ortamda fark edilmesini sağlayacak moda seçenekleri sunmanın yanı sıra, benzersiz ve unutulmaz görünümler yaratmayı amaçlayan koleksiyon, hem canlı hem doğayı yansıtan, birbiriyle uyumlu 8 farklı renk tonuyla tasarlanmıştır. Koleksiyonda bulunan ve iki renk seçeneği sunan çift taraflı elbise ve bluzlardaki detaylar da unutulmuyor. Etiketler, kıyafetlerin yan tarafında yer alıyor.

%100 pamuklu, şile bezi

Lally Things, ilkbahar-Yaz 2023 Color Block Koleksiyonu; giysilerin dayanıklı olması gerektiğine inanarak “Az, daha fazladır” prensibiyle daha sürdürülebilir bir tüketime katkıda bulunmayı amaçlıyor. %100 pamuklu ve dayanıklı şile bezi ile miniklerin tenlerine dost pamuklu vual kumaşlar tercih edilerek hazırlanan her bir parçanın ambalajında ve üretim sürecinde de çevre dostu bir tutum sergiliyor. Kumaşlar, dayanıklılığı ve kullanıldıkça yumuşayan dokuları sayesinde, ister plajda ister günlük hayatta senelerce, rahatlıkla kullanıma imkan veriyor.

Detaylı bilgi için: www.lallythings.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!