Kombinlerde iç çamaşırı esintisi devam ediyor

2013 İç Çamaşırı Modelleri
2013 İç Çamaşırı Modelleri

L’Officiel Türkiye’nin bu ayki konuğu, Paris sayısına da geçtiğimiz aylarda konuk olan Macar model Barbara Palvin. Emre Güven’in objektifinden ve Ayça Elkalp’in dolabından çıkan bu çalışmada; iç çamaşırı esintili bahar kombinleri, masumiyetin yanı sıra, iç çamaşırının verdiği gizem ile bir o kadar iç gıdıklayıcı bir netice ortaya çıkarmış.

Emre Güven her zamanki tarzını aynı kalitede sürdürdüğü gibi, ekip konusunda da eline su dökülmeyeceğini göstermiş. Değerli ve stil sahibi parçaları bir araya getiren stylist Erkalp, yeni trendlere de ayna tutmuş.

Bu yaz yüksek belli parçaları, kısa büstiyerlerle birleştiriyoruz. Bunun içinde fit bir görüntüye sahip olmak gerekiyor tabii ki. Aman bu hataya düşmeyin derim, düz bir karına sahip olmadan bu görüntüye kavuşmak zor : ) Hazır zaman varken mideler biraz içeri girmeli.

Kibar ve gösterişsiz, stili öne çıkaran saç ve makyajı yapan saç tasarımcısı Jerome Cultera ve makyöz Karin Westerlund’a da alkışlarımı iletmek isterim. Bu güzel ekip işi işte karşınızda:

 

Yazarın diğer yazıları için tıklayın.

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam