Koç ve Yükselen Koçlar, Jüpiter İkizler’de iletişim alanınızı büyütmeye geliyor

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni ve mitolojide Zeus olarak bilinir; aynı zamanda çapkın bir arketipe sahiptir. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek ve gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde, şans, bolluk, bereket, fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayalım bakalım, 2012-2013 tarihleri arasında neler olmuştu? İletişim trafiği yönettiğiniz bir işte mi çalışıyordunuz? Veya bir eğitim mi alıyordunuz? İletişime dair neler sıralayabilirsiniz biraz düşünün, çünkü yepyeni bir gökyüzü sistemiyle Jüpiter İkizler’de sizin iletişim, e-ticaret, satış, pazarlama, basın, yayın, trafik, ehliyet, evraksal işler, arkadaşlık, kardeşler, akrabalar, yakın ilişki kurduğunuz her kim varsa bu alanlarda sizi büyütmeye, sizi tanıtmaya, size imkanlar ve alanlar yaratmaya ve bu alanlara bakış açınızın değişmesini sağlamayı amaçlıyor. 2012-2013 yılları arasında yaşadıklarınızın çok farklı ve yepyeni versiyonu ile olumlu etkiler alacaksınız.

Şans, bolluk, bereket ve fırsatlar

26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri arasında Jüpiter’in İkizler burcu seyahati size çevresel anlamda şans, fırsatlar ve haritanız vaadince güzel rehberlikler getirebilir. Ufkunuz yakın ilişkiler ekseninde genişlerken, eğitim almak isteyebilirsiniz. Örneğin, bir dil eğitimi alabilir veya eğitim verebilirsiniz, yeni arkadaşlıklar kurmak isteyebilir, satış pazarlama konusunda kendinizi geliştirmek, kendi iş alanlarınızı büyütmek isteyebilirsiniz. Jüpiter bereketiyle size büyüme fırsatları verecektir.

Kardeşler, yakın çevre ve akrabalar konusunda çokça haberler duyabilirsiniz. Onların kendi hayatları ile ilgili gündemler sizin hayatınızda haberleşme anlamında kendini gösterecektir. Kısa seyahatler, plansız gezmeler, akraba veya yakın çevre ziyaretleri, görüşmeler, haberleşmeler vs. oldukça gündeminizde olacaktır. Doğum grafiği yerleşimleriyle bazılarınız ev değişikliği durumları yaşayabilir.

Şans ve fırsatları yakalayın. Haritanız vaadince gelen şansları değerlendirmeye alın. Dinleyin, sosyal medya platformlarında veya e-ticarette genişleyin. Jüpiter olumlu-olumsuz her şeyi büyütebildiğinden olumsuz durumlarında olabileceğini ve haritanız vaadince etki alacağınızı aklınızın bir köşesinde bulundurun. Trafikte ve iletişimde dikkatli olun. Jüpiter İkizler burcu seyahatinin sizlere güzel etkilerle gelmesini diliyorum, sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam