Kış sporlarını özleyenlere

Yaz bitti, sörf ve dalış  paylaşımları sona erdi. Henüz kar yağmamış olsa da, soğuk kendini olabildiğince hissettiriyor. En az yaz tatilleri kadar keyifli olan kış tatili planları yapılmaya başlandı bile.

Ancak, hava şartlarından dolayı henüz kış sporları havasına giremeyenler varsa diye, Uplifers olarak muhteşem görüntülerle dolu, adrenalin seviyenizi ve kar özleminizi arttıracak iki videoyla karşınızdayız.

The Nike Snowboarding Project’in, Brad Kremer tarafından çekilen kısa filmi; Avusturya Montafon’da, Nike için hazırlanan özel bir parkta geçiyor. Sage Kotsenburg, Louie Vito, Gjermund Braaten, Jamie Nicholls, Danny Kass, Ethan Morgan, Jan Scherrer, Peetu Piiroinen ve Austin Smith’ten oluşan ekip, Montafon’da snowboard sporunun sınırlarını zorlamaktan çekinmiyor ve ne kadar ileriye gidebileceğinin ipuçlarını veriyor. Sinema kalitesi ve parçaların oluşturulan hikayeyle uyumunun yanı sıra; yolculuk görüntüleri için seçilen eğlenceli tınılar, kendimizi orada hissetmemize ve havaya girmemize yardımcı oluyor.

The Nike Snowboarding Project – "Chapter 2" – A short film by Brad Kremer

Salomon Freeski TV’nin 4 Aralık’ta yayınlanan son bölümünde;  Alexi Godbout, Vincent Gagnier ve Leo Ahrens, kayakların üzerinde uçma hissini yaşayabilmek için, dünyanın öbür ucuna yolculuğa çıkıyorlar. Şili’ye vardıklarında ise, orada yaşayan çocukların gözlerinde de aynı tutkuyu görüyorlar. Görüntülerin etkileyiciliğini bir nebze daha arttıran slow motion tekniğinden bol bol yararlanılan videoda, uçma hissini farklı şekillerde yaşayacaksınız.

North or south, black or white, rich or poor, we all dream of flight

Salomon Freeski TV Season 6 Episode 5 – Vuelo

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!