Kiklou daha özgür, konforlu regl deneyimi ve sürdürülebilir bir gelecek için regl külotları sunuyor

Kiklou regl külotlarıyla, artık daha rahat, özgür ve konforlu bir regl dönemi yaşayabilirsiniz! Üstelik çevre dostu olmasıyla plastik atığın önüne geçerek sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz!

Regl olan insanların ihtiyaçlarını gözetip ileri tekstil teknolojisinden faydalanarak tasarlanan Kiklou regl külotları, bütün katmanların birbiriyle ahenkli bir işbirliği içinde çalışırken her tekil katmanın görevini en iyi şekilde gerçekleştirmesine izin veren eşsiz tasarımı sayesinde sızdırmaz, konforlu, atıksız ve yenilikçi bir regl deneyimi yaşatıyor.

Kadın ve etki girişimi olan Kiklou’nun regl külotları, sızdırmayan, emici, çamaşır makinesinde yıkanabilen, tekrar kullanılabilen, konforlu ve çevre dostu olma özelliğiyle plastik atıklarını azaltan bir ürün. Sıvıyı hızla emen ve ciltten uzaklaştıran regl külotları sıvı geçirmez özel katmanları sayesinde sızdırmaz, süper emici çekirdek katman sistemi sayesinde sıvıyı hapseder. 70 yıkamaya kadar dayanan Kiklou ürünleri, ortalama 10-12 saate kadar kullanılabilir. Ayrıca çok yüksek nefes alabilirliğe sahip olmasının yanı sıra dayanıklı ve toparlayıcı olma özelliğiyle de bedeni sımsıkı tutuyor ve senelerce kullanım için mükemmel desteği sağlıyor. Reglin “hafif – normal” ve “yoğun” günleri için olmak üzere 2 farklı emicilik seviyesinde ve 2 farklı kalıptaki Kiklou regl külodu ailesine şimdi göz alıcı mor rengi ile Super Purple Brief modeli de katıldı!

Regl dönemini normalleştiriyor!

Regl küloduna geçişin tek avantajı doğa dostu bir tercih yapmış olmanın hafifletici hissi değil. Regl olduğumuz günleri arka arkaya koyduğumuzda ortalama 6 yıl boyunca kanıyoruz. Daha iyi kurgulanmış, çok daha konforlu regl ürünleri hak ediyoruz. Kullan-at ürünler kanamayı en hızlı şekilde bedenden uzaklaştırıp çöpe dönüştürme konusunda uzmanlaşırken regl külodu kanama yönetimini döngüselleştiriyor. Muazzam konforuyla da öne çıkıyor, kanamaya rağmen hareket etmeyi, hayata katılmayı, regl dönemini normalleştirmeyi mümkün kılıyor. Olağan görünümlü külotlara benzer görüntüsü ve hissi ile regl olurken farklı bir gün geçirdiğin hissini bertaraf etmeye yardımcı, regl-pozitif bir çözüm.

Regl dönemlerinizi daha rahat, konforlu ve özgür yaşamak istiyorsanız Kiklou’yu mutlaka denemelisiniz. Kiklou regl külodunu denedikten sonra bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz! Kiklou regl külotlarını www.kiklou.com‘dan satın alabilirsiniz.

Kiklou’yu Instagram’da takip etmek için: @kiklou.period

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!