Key Changers iş ve sosyal ağını güçlendirmek isteyen herkesi bir araya getiriyor

Günümüzde artık networking konusunda ne kadar başarılıysanız, yani iş ve sosyal ağınız ne kadar genişse iş hayatınızda da bir o kadar hızlı ilerliyorsunuz. Yani kurduğunuz sağlam ilişkiler, paylaşımlar ve karşılıklı bilgi ve deneyim aktarımı, kariyerinizde daima sizi bir adım öteye taşıyor. Her ne kadar dijital ortamda bunu destekleyen online platformlar var olsa da, fiziksel bir iletişim daima daha etkili ve hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. 

Kariyer planlarınızı bir adım öteye taşımaya ve yeni insanlarla tanışıp sosyal ağınızı güçlendirmeye ne dersiniz?

Key Changers, yalnızca başvuranların kabul edildiği interaktif bir platform.

Bulundukları konum itibari ile başarılı, söz sahibi, kariyer hedefleri doğrultusunda yeni insanlar ile tanışmak, iş ve sosyal ağını güçlendirmek isteyen kişileri bir araya getirmek için kurulan oluşum Key Changers, 1 Ağustos Salı günü ilk etkinliğini gerçekleştiriyor. Topluluğun üyeleri arasında iş ve tecrübe aktarımı ile yeni fırsatlar yaratmalarını sağlamayı amaçlayan Key Changers, yalnızca başvuranların kabul edildiği interaktif bir platform. 

Key Changers, 2 haftada bir iş merkezlerine yakın noktalarda bir araya gelerek iş ve sosyal çevresini her geçen gün biraz daha genişletiyor. Etkinliklere ise Pınar Küçük ve Çağrı Erdoğan ev sahipliği yapıyor. 

Key Changers’ın etkinliklerine ev sahipliği yapan Pınar Küçük ve Çağrı Erdoğan

İlk etkinliğini 1 Ağustos Salı akşamı Lunapark Karaköy’de gerçekleştirecek olan Key Changers, web sitesi üzerinden kulübe katılım için yapılan başvuruları titizlikle inceleyerek, uygun profilleri kulübe davet edecek.

Siz de bu faydalı oluşumun bir parçası olmak ve kariyer hedeflerinize daha kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Key Changers’ın web sitesini ziyaret edebilir, etkinlikleri yakından takip etmek için Instagram sayfalarını takip edebilirsiniz. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!