Kendinle tanışmaya hazır mısın: “Yansıma” ile öze yolculuk başlıyor

Semboller, hepimizin hayatında önemli bir yer tutuyor. Bir sembol, fiziksel görüntüsünün yaptığı vurgudan daha derin bir anlam içerebiliyor. Küçücük bir simge, bizi şu andan alıp bambaşka bir zamana götürebiliyor. Aklımızın tozlu raflarında saklanmış bir anıyı hemen canlandırabiliyor ya da kendimizi çok daha iyi hissettirecek bir mesaj taşıyabiliyor.

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, sembollerin gücünden ilham alarak tasarladığı yüzük, bileklik, küpe ve kolyeden oluşan ‘Yansıma Koleksiyonu’nu ile yepyeni bir yolculuğu başlatıyor. Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş, “Yansıma” Koleksiyonu ile öze doğru bir yolculuk deneyimi yaşatmayı başarıyor.

Kendine bak, içini gör; sen değerlisin!

Altınbaş’ın yeni koleksiyonu Yansıma; sarmal, helezon ve lotus sembollerini enerjisi en yüksek doğal taş olan ametist ile birleştiriyor ve günümüzün modern anlayışıyla harmanlıyor.

Koleksiyondaki her ürün, insanlığın varoluşundan bugüne kadar gelen sembollerin gücüyle tüketiciye kendi içini gösteren, kendi ışığını yansıtan ve ‘ben’e bakmayı öğütleyen birer mücevher olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda seçilen semboller ile asıl gücün kişinin kendisinde olduğunu vurgulayan Altınbaş Yansıma Koleksiyonu, simgeler aracılığı ile kadınlara; “Kendine bak, içini gör; Sen değerlisin” mesajını veriyor.

Kendinle tanışmaya hazır mısın? sloganı ile sunulan ve sembollerin gücünü yaşatan koleksiyon, #mutlulukbenimle hashtagi ile sosyal medya platformlarında mücevher severlerin beğenisine sunuluyor.

Altınbaş’ın, 14 ayar altın yüzük, bileklik, küpe ve kolyeden oluşan  güçlü  ve yaşayan ‘Yansıma Koleksiyonu’nu incelemek isterseniz koleksiyondaki ürünlere tüm Altınbaş mağazalarından ve online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!