Kendinizi her an iyi hissetmek ve mutlu olmak için Uplifers Mutluluk Kartları ile tanışın

Herkesin hayatında olmasını istediği, eksikliğinde aradığı, tarifi çok zor olan bir duygu o: Mutluluk! Mutluluğun tanımı kişiden kişiye değişiyor, evrensel ve tek bir sırrı da yok. Hem kendimiz için hem de sevdiklerimiz için istediğimiz ve dilediğimiz bir duygu mutluluk. Kendinizi her an iyi hissetmek, ruh halinizi pozitife çevirmek ve mutlu olmak için karşınızda Uplifers Mutluluk Kartları!

Dengeli ve sürdürülebilir bir mutluluk ise hep aradığımız bir şey. Sürdürülebilir mutluluk, kendini tanımak, sevmek ve iyi hissetmek için bilinçli bir şekilde ve düzenli olarak yapacağımız davranışların sonucu. Hatta mutlu olmayı egzersiz sonucu çalışan kaslara benzetmek de mümkün.

Yapılan araştırmalar, mutlu insanların beyinlerindeki precuneus isimli bölgenin çok daha gelişmiş olduğunu ortaya koyuyor. Mutluluğumuzu kendimiz yaratıyoruz ve bu durum tüm fiziksel fonksiyonlarımıza yansıyarak hayat tarzımıza dönüşüyor. Mutlu olmaya kendinizden başlamak ve bu güzel duyguyu çoğaltarak sevdiklerinizle paylaşmak ise en güzeli!

Uplifers olarak “İyi hisset, iyi yaşa” sloganıyla çıktığımız bu yolda şimdi de Uplifers Mutluluk Kartları ile karşınızdayız! Uplifers Mutluluk Kartları, mutlu olma yolunda attığınız her adımda, kendinizi daha iyi anlamanızı sağlayacak soru ve önerilerden oluşuyor.

“Kendini Tanı”, “Kendini Sev” ve “İyi Hisset” konu başlıkları altında tam 52 adet Mutluluk Kartı içeren Uplifers Mutluluk Kartları kutusunda, gün içinde ne zaman isterseniz elinize alıp okuyabileceğiniz ve modunuzu bir anda değiştirip iyi hissetmek için kullanabileceğiniz kartlar yer alıyor.

Uplifers Mutluluk Kartları sayesinde kendinizi daha iyi tanıyacak, kendinizle ilgili negatif düşüncelerden sıyrılarak kendinize şefkatle yaklaşacak ve minik hatırlatmalar sayesinde zihninize, ruhunuza ve bedeninize nefes aldıracaksınız. Uplifers Mutluluk Kartları, mutlu olma ve iyi hissetme yolunda hem kendinize alabileceğiniz hem de sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz harika bir hediye!

Uplifers Wellness Shop’ta yerini alan Uplifers Mutluluk Kartları ile hemen tanışmak, hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye etmek için tıklayın. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!