Kaykaycılar piknik masalarında sınırları zorlayacak: Vans İtalya kaykay takımı İstanbul’a geliyor

Vans İtalya kaykay takımı en eğlenceli ve cool yarışma “Picnic Table Contest” için İstanbul’a geliyor. Kaliforniyalı markanın piknik masası bir kez daha kaykaycılarla, bu sefer İstanbul’da buluşuyor. İstanbul’un kaykay noktalarından biri olan Beşiktaş Meydanı’nda gerçekleşecek yarışmada kaykaycılar en güzel hareketlerini piknik masası üzerinden kayarak sergileyecek.

Uzun bir İtalya turundan sonra İstanbul’a gelen Vans İtalya kaykay takımı ile birlikte kaymak için 9 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te sen de kaykayını al ve gel!

Vans hakkında

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 84’ten fazla ülkede, 2,000’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Vans; spor, sanat müzik ve sokak kültürü aracılığıyla gençler arasında yaratıcılığın destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın noktalarında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

İlginizi çekebilir: Spordan sonra iyi görünmenizi sağlayacak 6 zahmetsiz ve pratik öneri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!