Kayak tatillerinde modayı göz ucuyla yakalamanıza yardımcı olacak trendler

Eskiden kayak yaparken tek amaç işlevli olmasıydı. Ancak şimdi gelişe kayak merkezleri ve son dönemlerde moda olan apres-ski partileriyle kayak yaparken şıklığı da düşünmek ön planda oluyor.

Bu trendleri takip ederek karların arasında tüm renklerinizi daha canlı gösterebilir, hem spor hem şık bir havayı yakalayabilirsiniz!

Eskimo şapka

Hem şık görünümlü, hemde sıcacık tutan eskimo şapkaları dağ modasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

3f3fc72330ff04f5391cb1e070fbaf2c

Çizgili kayak pantolonu

Kayak pantolonları senelerce sıcak tutması amaçlı ve kayağa uygun olması için kalınlığıyla ve efeminen tarzı ile yakındığımız tarzdan çıkıp artık daha kibar bir hal almaya başladı. Kumaş pantolon tarzına yakın, boydan çizgili ve hatları daha çok belli eden kayak pantolonları dağ modasında artık bayanlar arasında ilk tercih sırasında yer almakta.

Tulum fc0cd9d78c4977c72c6a5e2cade6142b

Kayak pantolonuna tercihen daha seksi ve dikkat çekmek isteyen bayanlar tercihinizi tulumdan yana kullanabilirsiniz. Hem pratik hemde alt üst uyumu gerektirmeyen ve daha feminen bir görüntü yaratan tulumlar tekrar moda.

Pofuduk kar botu

Uzun, kısa bilekte, dizde her şekilde tercih edilebilecek pofuduk kar botları hem gece kıyafetinizi tamalayacak hemde kar kıyafetinize eşlik edecek. Aynı zamanda bavulunuzdan bir ayakkabı eksilticek kadar da hayat kurtarır.

Kayak gözlüğü

Güneş gözlüğü ile kaya gözlüğü arasındaki fark kayak yapanlar için çok büyük farklılıklar içerir. Yazın kullandığımız güneş gözlükleri apre-ski zamanları veya kayak yapmadığımız zamanlar çok şık dursa da kayak yaparken kayak gözlüğü kadar şık başka bir şeyde yoktur. Yüzünüzün şekline göre seçilmiş hatta aynalı bir kayak gözlüğü sizi bambaşka bir tarza sokabilir.

Sırt çantası

Sırt çantası kayak tatilinizde tercih edebileceğiniz en hayat kurtaran en rahat ve en az dertsiz çanta seçimlerinden biridir. Hem kayarken hiç zorlanmayacağınız hemde boy boy ve şık modellerinden kullandığınızda gece bile tercih edebileceğiniz en rahat aksesuarlardan biri haline gelir..

5fdc5c211e1d822b3ede0f58b06fe99b

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!