Kasko sigortasında hasarsızlık indiriminden faydalanın

Araç sahiplerinin isteğine bağlı olarak yaptırabildikleri kasko sigortası artık çok daha esnek teminat paketleri sunabiliyor. Kasko sigortasına daha önce sıcak bakmayan araç sahipleri bile esnek teminat paketleri sayesinde bu sigorta ürününden faydalanmaya karar veriyor. Kasko sigortası yaptırırken hasarsızlık indiriminden faydalanmanız ekonomik anlamda sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Çünkü hasarsızlık indirimi uygulandığında sigorta için ayırmanız gereken bütçe çok daha düşük rakamlara tekabül edebiliyor.

Sigorta firmaları hasarsızlık indirimini farklı rakamlarla sunuyor. Eğer hasarsızlık indirimi konusunda en fazla yüz güldüren sigorta firmasının hangisi olduğunu merak ediyorsanız Generali Sigorta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü %70’lere varan oranlarda hasarsızlık indirimi uyguluyor ve böylelikle kasko sigortasının çok daha düşük rakamlarla yapılması mümkün hale geliyor. Hatta internet sitesinde kasko teklifi hakkında detaylı bilgi de bulunabilir. 

Bununla birlikte kasko sigortası için mutlaka peşin ödeme yapmanız gerekmez. 12 ay taksitle ödeme gerçekleştirilebilir böylelikle araç sahipleri bütçeleri zorlamadan kasko sigortasının sağladığı avantajlardan faydalanabilir. 12 taksitli ödeme imkanı da yine Generali Sigorta tarafından araç sahiplerine sunuluyor. Firmanın internet sitesine tıklamanız durumunda sadece tek tıkla fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Böylelikle sigorta firmaları arasında mekik dokuyarak uygun fiyat arayışına girmenize ve gereksiz bir zaman kaybı yaşamınıza lüzum kalmıyor.

Kasko sigortanızı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirme şansınız da bulunuyor. Bu sayede kişiye özel kasko poliçesinin oluşturulması mümkün hale geliyor. Dilediğiniz teminat paketinin sigorta poliçenize dahil edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda zorunlu teminatlar dışında kalan teminat paketleri arasından dilediğinizi çıkarabilir ve böylelikle sadece size uygun bir sigorta poliçesinin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Daha önce de değindiğimiz gibi artık kasko sigortası çok daha esnek bir yapıya kavuştu ve bu sayede daha fazla sayıda araç sahibi kasko sigortasından faydalanma şansını elde edebiliyor. Eğer bu araç sahipleri arasında sizde yer almak isterseniz öncelikle Generali Sigorta internet sitesine tıklayın ve kasko sigortası ile ilgili merak ettiğiniz soruların tamamını yanıtını öğrenin. Böyle böylelikle çok daha bilinçli tercihler yapabilir ve size en uygun olan kasko sigortası poliçesinin pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!