Kadın modasında 2015 bahar trendleri

Karlı geçen günlerin ardından, güneşin sıcaklığıyla beraber bahar esintilerini hissetmeye başlıyoruz. Bu bahar, kadın modasında karşımıza neler çıkacağını, trende yeni nelerin girdiğini ve bahar vazgeçilmezlerini sevgili Uplifers okuyucularımız için derledik.

Bohem etkisi

70’lerin özgür stili, bohem tarzının etkisini bu bahar nostaljik bir akımla hissedeceğiz. Etekleri yerleri süpüren bol ve rahat elbiselerde, bohem etkisi karşımıza çıkıyor. İlginç baskılı hippi tarz ve mini etekler de baharın bohem parçalarından olacak.

bohemtarz

Gelinlik beyazı

Bu yıl evlenecek müstakbel gelinlerin rengi, beyazın gözde olacağı bir bahar geliyor. Mini elbiselerden modern dar kesim tarza ve uzun bol elbiselere kadar tüm kıyafetlerde, beyaz tonların bahara hayat veren etkisini göreceğiz.

gelinlikbeyazı

Çiçek desenleri

Taze mis kokulu çiçekler olmadan bahar gelmez. Bu bahar, çiçeklerin açtığını kıyafetlerden öğreniyoruz. Minik çiçeklerden, dev desenlere kadar baharı en feminen haliyle giyeceğiz.

cicekdeseni

Yeni büstiyer modeller

Geçtiğimiz yıl yaz kış demeden sıklıkla karşılaştığımız büstiyerler, bu bahar da vazgeçilmez parçalardan olacak. Kolsuz ve dar modellerin yanı sıra, bol ve yakalı büstiyerler bahar şıklığına farklı bir tarz getiriyor.

bustiyer

Transparan etkisi

Transparan kumaşlar bizi bu bahar da bırakmıyor, saydam ve ince görüntüsüyle kıyafetlere heyecan katıyor. Transparan bluzların ve elbiselerin cesur ve feminen şıklığıyla çok yakında tekrar karşılaşacağız.

transparan

Ekose çılgınlığı

Ekose trendi sıklıkla hem kıyafetlerde hem de aksesuarlarda dikkat çekmeye devam ediyor. Kışın koyu renk kıyafetlerde kendini tam olarak gösteremeyen ekose modeller, bu bahar açık ve pastel tonlarla cesurca karşımıza çıkacak.

ekose

Düz ve spor ayakkabılar

2015 bahar- yaz modası, topuklu ayakkabılarınızı dolabınızın derinliklerine hapsetmeye karar vermiş gözüküyor. Düz sandaletlerin ve spor ayakkabıların, rahatlığı ve şıklığı birleştirerek karşımıza çıkacağı bir bahar olacak.

sporduz

Tasarım kotlar

Tasarımcılar, kotları sıradanlıktan kurtarmak için bu bahar, modern ve tarz bir görünümü hedefliyor. Taşlarla süslenmiş kot pantolonlar, asimetrik kesimli kot elbiseler ve bol kesimli rahat kot tulumlar sıklıkla karşımıza çıkacak.

denim

Polo yakalılar

Bir klasik olan 90’ların polo yakalı gömlekleri, bu bahar tekrar geri dönüyor. Bluzlarda ve kısa gömleklerde rahatlıkla beraber şıklığı da hedefleyen polo yakalılar, bahar gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak.

polo

Deri modeller

Çiçek desenleri ve polo yakalılar gibi, bahar vazgeçilmezleri listesinin başında deri modeller geliyor. Minik deri ceketler, kısa şortlar ve kalın elbise kemerleri iddialı bir şıklık için tarzını tamamlayacak.

deri

Kaynak

HuffingtonPost

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!