Juico, detoks içeceklerinin yanında artık sağlıklı atıştırmalıklarıyla Kanyon Pop-up Store’da!

Detoks markası Juico, sadece coldpress juice’larıyla değil, sağlık lezzet dolu atıştırmalıklarıyla da Kanyon Pop-up Store’da yerini alıyor.

Juico 1

Soğuk sıkım yöntemiyle taze meyve ve sebze sularından hazırladığı içeceklerle detoks dünyasına sıkı bir giriş yapan Juico iddialı atıştırmalıklarıyla da Kanyon’da hizmet verecek.

juico 3

Sağlık ve lezzetli detoks programlarıyla fit bir görünüm ve cilt güzelliği veren Juico, tazelik dolu ürünlerine yenilerini ekliyor.

Kaju, zerdeçal, ananas, kırmızı biber, elma, nane ve kara lahana gibi içerikleriyle lezzet dolu detoks programları sunan Juico, Kanyon’un en alt katında Pop-up Store’da şimdi de çilek, kayısı, matcha çayı, kurutulmuş meyve parçacıkları ve tahıllardan oluşan lezzet toplarıyla sağlıklı beslenme için alternatif seçenekler sunuyor.

Juico 2

Yararlı, taze ve enerji dolu atıştırmalıklar küçük birer lezzet bombası

Küçük, faydalı, taze ve enerji dolu atıştırmalıklar çilekli powerball, kayısılı powerball, matchalı powerball, granola bar ve chia puding olarak Pop-up store’da Juico’ların hemen yanında yer alıyor. Atıştırmalıklar, bir Juico standardı olarak hem sağlığı hem de besleyiciliği bir arada sunmayı hedefliyor.

Juico 4

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!