Juico için en doğru zaman: Mevsim geçişleri

[quote_center]Kışın soğuğu, yorgunluğu ve yoğunluğu derken halsiz düşmüş vücudumuzu doğru beslenme ile dengelemek ve bahara hazırlamak için Juico ile juice cleanse yapmanın tam zamanı.[/quote_center]

juico2

Kış aylarında hastalıktan korunmak ve güçsüz düşmemek için özellikle kendimize dikkat edip vücut direncimizi artırmaya yönelik beslenmemiz, vücudumuza vitamin ve minerallerle takviye yapmamız gerekiyor. Mart ayı ile birlikte bahara geçiş yaptığımız bu günlerde ise, kışın vücudumuzda bıraktığı ağırlıktan ve ödemden arınmak için taptaze meyve ve sebzelerden elde edilen Juico yardımımıza koşuyor.

juico

Yaşam rutinimizi değiştirmeden, bedenimizin bahar aylarına dinç bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olan Juico zindelik ve sağlık sunuyor.

juico5

Türkiye’de ilk kez ‘soğuk sıkım’ teknolojisi

Taze sebze – meyveleri cold press (soğuk sıkım) teknolojisi ile hazırlayan Juico; bu sayede vitamin, mineral ve canlı enzimler açısından zengin, 3 gün boyunca tazeliğini koruyan içecekler elde ediyor.

juico4

Toksin ve işlenmiş gıdalardan arınmış bir vücuda sahip olmaya da yardımcı olan Juico; hafiflik hissiyle gelen kaliteli bir uyku düzeninin yanı sıra sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanızı sağlayabiliyor.

juico3

Uygulanmak istenen programa göre farklı paket seçenekleri sunan Juico, geniş dağıtım ağıyla websitesi üzerinden verilen siparişleri ertesi gün ücretsiz olarak adrese teslim ediyor.

juico6

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!