İstanbul Fashion Week Hakan Akkaya Koleksiyonu

Televizyon denen kutudan oldukça aşina olduğunuz Hakan Akkaya’nın İlkbahar/Yaz koleksiyonunun sunulduğu,  IFW kapsamındaki defile, moda haftasında en çok konuşulan defilelerinden oldu. Diğer defilelere göre daha farklı bir içerik ile sergilenen koleksiyon büyük ilgi topladı. Podyumda oluşturulmuş ışık destekli görsellik sizi sanki koleksiyonun moda çekimindesiniz gibi bir atmosfere sokuyor. Ayrıca podyumda yürüyen bir modelin sigara içiyor olması da bir başka şaşırtıcı detay.

 

Klasik çizgiyi benimseyen Hakan Akkaya, renk ve aksesuar kullanımıyla bu çizginin dışına çıkarak, kendi esintisini ortaya çıkarıyor. Detaylarda ve göze görünür büyük etkiler yaratan yerlerde kullandığı parlak ve boyutlu yüzeylerle dikkat çekiyordu.

 

Erkek modası için Türkiye’de iyiye işaret olan bu gelişmelerle, daha üst düzeye çıkmaya devam edeceğini görebiliyoruz. İşte bu defileden kareler:

 

         
 

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam