Irmak Yazım, Oberoi’deki evinin kapılarını ilk kez Uplifers’a açıyor

Hindistana Gideceklere Tavsiyeler 6. Bölüm
Hindistana Gideceklere Tavsiyeler 6. Bölüm

Öve öve buraları dolaşacağım, anlatmalara doyamayacağım efsane otel; Oberoi Udaivilas. Udaipur’un göz bebeği, Rajasthan bölgesinin baş tacı, Hindistan’ın gururu! Lüks, ihtişam, konfor, kalite ve daha bir sürü şey. İnsana kendini prens/ prenses gibi hissettiren, hizmette sınır tanımayan, Udaipur’un masalsı havasına bambaşka bir ambians katan, otel demeye bin şahit, sarayların sarayı Oberoi Udaivilas’ı anlatmak için bir kuruş para aldıysam şuradan şuraya gitmek nasip olmasın vallahi. Ama tabii bu kadar yazı ve videodan sonra bizi bir daha davet etmezlerse onların ayıbı olur!! Bütün bu iltifatlar; kalitede tavan, hizmette dalyan bu otel için az bile.

Oberoi oteller zincirinin namını, şanını bir kez daha yazarak size bilgi patlaması yaşatmayacağım. Bu muhteşem oteller zincirinin ve Oberoi Udaivilas’ın ödülleri ve gururlarını görmek için bir önceki yazıma kısaca göz atabilirsiniz. Bize iki haftalık Hindistan seyahatinin tüm yorgunluğunu unutturan bu muhteşem kompleks için, sevgili dostum, hayat arkadaşım, Ömer’le birlikte eğlenceli bir video çekmiştik sabahın bir köründe. Oteli size daha iyi gösterebilmek için oluşturduğumuz fotoğraf galerisi ve bu zevzek video umarım hoşunuza gider. Videodaki bütün karakterlerin hayal ürünü olduğunu hatırlatır, en başta kendimizle alay ettiğimizin altını çizmek isterim. Biz çok eğlenmiştik, montaj, fotomontaj ve daha bir sürü şey yoktur. Ne çektiysek o. Odada neler varmış, neler yokmuş görmek için iyi bir fırsat.

Haftaya Hindistan’ın son yazısıyla karşınızda olacağız. Bizi izlemeye devam edin efendim…

Yazarın tüm yazıları için tıklayın.

Irmak Yazım
Irmak Yazım // 1987’de İstanbul’da doğdum ama kendimi Rio’da veya Havana’da doğmuş gibi hisseden değişik bir canlıyım. Rio’nun Irmak demek olduğunu hesaba katarsak çok ... Devam