Instagram’ın fenomen anne adayı nihayet bebeğine kavuştu

Hamilelik deyince aklımıza gelen ilk resim 9 ay boyunca sınırsız yenen yemekler, dolayısıyla birer ikişer alınan kilolar ve doğuma haftalar kaldığında artık yerinden bile kalkmak istemeyecek kadar ağırlaşmış bir vücuttur. Ancak son yıllarda bazı anne adayları görünüşleri ve yaşam tarzlarıyla bu klişeyi yıkarak hamile vücudu konusundaki ezberleri bozmakta kararlı!

İşte son aylarda Instagram’ı deyim yerindeyse sallayan ve gebeliğe meydan okuyan şahane vücüdu nedeniyle, bebek bekleyen pek çok kadına “Bu kadın hamileyse biz neyiz?” sorusunu sorduran fitness model Chontel Duncan nihayet bebeğini kucağına aldı!

Doğumdan sonra bebeğinin bir fotoğrafını şu notla paylaşan Chontel’in bebeği şimdiden bir süper kahraman gözüyle bakılıyor!

“Küçük Duncan’a merhaba deyin!

Adı: Jeremiah Thomas Duncan

Doğum tarihi: 25 Mart 2016 Cuma

Ağırlığı: 3,5 kg

Boyu: 53 cm

Son derece sağlıklı bir bebek olarak dünyaya geldi ve tıbbi açıdan hiçbir sorunu yok. Hatta o kadar kuvvetli bir bebek ki, boynundaki ve kollarındaki güç herkesi şimdiden şaşırtıyor!”

9 ay 2 günlük hamileliği boyunca karın kaslarından bile ödün vermeyen ve hamile olduğu neredeyse anlaşılmayan Chontel, doğum yapar yapmaz “Kim Kardashian” stili makjayı ile anneliğin keyfini çıkarmaya başladı bile. Ne diyelim? Darısı tüm bebek bekleyenlerin başına!

Wednesday walks all done with my favourite workout buddie Miah 💙 Wearing @lornajaneactive #lornajane

🇦🇺🇳🇿SnapChat 👻 ChontelDuncan (@chontelduncan) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Kaynak:

elitedaily.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!