Inovatif WarmTech koleksiyonu ile serin havalara karşı maksimum koruma

DeFacto, soğukların etkisini göstermeye başladığı sonbahar-kış sezonunda moda severlerin içini ısıtacak inovatif bir koleksiyona imza atıyor. Sıcak tutan polar kumaştan tasarlanan parçalardan oluşan DeFacto WarmTech Koleksiyonu, serin havalara karşı maksimum koruma sağlıyor.

Defacto WarmTech Koleksiyonu

Soğuğa karşı dayanıklı, hafif ve yumuşak polar kumaş, DeFacto WarmTech Koleksiyonu’nda belirleyici bir rol üstleniyor. Bodyden crop top ve gömleklere, sweatshirtten rüzgarlık ve montlara, eşofmandan jogger ve denim pantolonlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesinin iç yüzeyinde hakimiyetini hissettiren polar; vücudun ısısını korurken aynı zamanda nefes almasını da sağlıyor.

Defacto WarmTech Koleksiyonu

Siyah, lacivert, bordo, gri gibi kış renklerinin yanı sıra pembe, beyaz ve mavinin tonlarının da öne çıktığı tasarımlar; bere ve atkı gibi bütünleyici aksesuarlar ile tamamlanıyor. Spor-şık kavramını destekleyen DeFacto WarmTech Koleksiyonu’nda, kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak hazırlanmış, dikkat çekici parçalar yer alıyor.

Defacto WarmTech Koleksiyonu

Hem tarz hem de kullanışlı tasarımların yer aldığı, modada devrim yaratan DeFacto WarmTech Koleksiyonu, www.defacto.com adresinde, DeFacto mobil uygulamasında ve tüm mağazalarda müşterilerin beğenisiyle buluşuyor.

Defacto WarmTech Koleksiyonu
Defacto WarmTech Koleksiyonu

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!