İnegöl’de gökyüzü Yamaç Paraşütü Festivali’yle renklenecek

Gökyüzünde süzülmenin hayallerini kuruyor, “artık belgesellerde gördüğüm ve hayranlıkla izlediğim yamaç paraşütünü denemenin zamanı geldi” diyor ancak bir türlü doğru zamanı ve fırsatı yakalayamıyor musunuz?

Daha fazla beklemenize gerek kalmadı, Yamaç Paraşütü Festivali yaşamın tadını sonuna kadar çıkarmayı seven herkesi İnegöl’e çağırıyor!

Yamaç Paraşütü Festivali, 20 Ağustos Pazar günü İnegöl’de gerçekleşecek.

İnegöl’ün Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) desteği ile gerçekleşecek Yamaç Paraşütü Festivali 20 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek. İstanbul, Çanakkale, İzmir, Muğla gibi Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yamaç paraşütü tutkunları, Türkiye’nin en güvenli ve üç yöne kalkış sağlayan ilk ve tek tepesi olan Aktaş Tepe’sinden uçarak gökyüzünde buluşacak.

Uludağ’ın eteklerindeki Kıran ve Çiftlik mahalleleri üzerinde bulunan 2232 rakımlı Aktaş Tepe, macera ve adrenalin tutkunlarını gökyüzünde bir araya getirirken, bu görsel şöleni izlemek isteyenleri de İnegöl’e davet ediyor. Yani ister havada ister kara olun, bu festivalin bir parçası olmak mümkün.

Türkiye’nin en güvenli ve üç yöne kalkış sağlayan ilk ve tek tepesi olan Aktaş Tepe’sinden uçarak gökyüzünde buluşacak.

Yamaç paraşütü yapmayı seven tüm profesyoneller sabah saat 08.00’de İnegöl DOSTUM’da buluşarak özel araçlarla ücretsiz olarak Aktaş Tepe’ye çıkarıldıktan sonra atlayışlarını gerçekleştirecekler.

Bu adrenalin dolu festivalin bir parçası olmak istiyorsanız, www.dostum.org.tr adresinden ya da 0224 777 0550 numaralı telefondan kayıt yaptırarak, bu heyecan dolu gökyüzü şölenine dahil olabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!