İlham verici fikirleri hayata geçirmek için: Daha ‘Kolektif’ bir Maslak

Yeni nesil çalışma alanlarıyla dikkat çeken, “Birlikten kuvvet doğar” diyerek yeni bağlantılara vesile olan ve zengin iş fırsatları sunan Kolektif House, Şişhane ve Levent’ten sonra şimdi Maslak’ta ‘Kolektif’ kültürünü ve ruhunu yaşatmak için büyüyor. Yatırımcılardan start-up’lara, kurumsal şirketlerden freelance çalışanlara kadar herkesi çatısı altında toplayan Kolektif House, 42 Maslak’ta, yine ilham verici bir alan yaratarak verimli ve zevkle çalışılan bir atmosfer yaratıyor.

Kolektif House Maslak
Daha ‘Kolektif’ bir Maslak’ta neler var?

İşini severek yapanların işlerindeki zorlukları ortadan kaldıran ve işten aldıkları keyfi artırmak için keyifli bir çalışma alanı sunan Kolektif House, 42 Maslak’ta da Kolektiflilerin rahatını düşünüyor ve metroya 5 dakika mesafede konumlanıyor. “Kalbine iyi gelen işine de iyi gelir” mottosuyla yola çıkan Kolektif House, 42 Maslak’ın B binasının 6,7 ve 8. katlarında, toplamda 4200 metrekarelik bir alanda yer alıyor.

Farklı sektörlerde işini tutkuyla yapan ve üreten insanlar için Kolektif House Maslak’ta, 3 farklı tipte 94 adet hazır ofis, toplantı odaları, 280 metrekarelik teras ve balkon, 230 metrelik etkinlik alanı, şömine köşeleri, ortak dinlenme, sosyalleşme, odaklanma, çalışma ve mutfak alanları bulunuyor.

Kolektif House Maslak

Ayrıca huzurlu ve keyifli bir çalışma alanı olması için meditasyon ve beslenme eğitimlerinin düzenleneceği Soul Room ve PlayStation odası da bulunuyor. Doğanın sahibi değil parçası olmaya inanan Kolektif kültürüne uygun olarak Kolektif House Maslak yeşil ofis ünvanına da talip.

Verimli bir çalışma ortamı için ihtiyacınız olan her şey

İnsanların hem kendisine hem işine dokunarak bu kültürü birlikte yayma ve çalışarak çoğaltabilmesi için Kolektif House, Kolektiflilerin rahat ve mutlu bir ortamda çalışabilmeleri için tüm detayları düşündü. Daha motive ve verimli çalışmak için gereken servis ve altyapıdan fazlası sağlayan Kolektif House; 7/24 ofis kullanımı, tüm gün kahve & çay servisi, hızlı & güvenilir internet erişimi, temizlik ve güvenlik gibi operasyonel hizmetlerle, üyelerini her an ve koşulda mutlu etmeye odaklanıyor. Sekreterlik ve çağrı yönlendirme gibi ekstra hizmetlerin yanı sıra, Kolektif House’ta stresli günlerde rahatlamak ve iyi hissetmek isteyenler için nefes ve yoga eğitimleri de düzenleniyor.

Kolektif House üyelik modelleri

Sabit Masa: Kapalı bir ofis alanında, kişiye özel tahsis edilmiş sandalyesi ve masasıyla, kendiliğinden ‘network’ imkânı sunan, etkileşime açık üyelik modeli.

Gezgin: Farklı lokasyonlarda adres göstermek, çalışma ve toplantı imkanı bulmak için “ihtiyacın kadar kullan, kullandığın kadar öde” modelinden yararlanabilirsiniz.

Sanal Ofis: Şimdilik sadece adresini Kolektif House olarak göstermek isteyenler için, posta ve kargolarını emanet edebilecekleri bir üyelik modeli.

Hazır Ofis: Arzu edilen büyüklüğe göre değişken, esnek, aydınlatması, kliması, masası ve sandalyesi gibi ‘taşınma derdi’ demirbaşlar dahil üyelik modeli isterseniz, Kolektif House Maslak’taki Hazır Ofis üyelik modelinden yararlanabilirsiniz. Kolektif House Maslak ihtiyaca göre tasarlanmış, 3 farklı tipte, 1-15 kişi kapasiteli Hazır Ofis seçenekleri sunuyor. Bu konfor ve ilham dolu hazır ofislerde, masa sandalyeler Kolektif House’dan, kendi ruhunuzu yansıtmak sizden.

Kolektif House Maslak

Kolektif House, Maslak’ta yerini almak isteyenler için bir de erken kayıt avantajı sunuyor. Erken kaydolanlar %15 indirimden faydalanıyor ve Kolektif Maslak’ın kurucu üyelerinden oluyor.

Hazır ofis Kolektif House, hayallerinin peşinden koşmak isteyen, yaratıcı fikirlerini ve oluşumlarını hayata geçirmek isteyen herkese kapısını açıyor. Eğer Maslak’ta Kolektif kültürün bir parçası olarak işinizi tutkuyla yapmak ve erken kayıt avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, Kolektif House’un web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir, Instagram adreslerini takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!