İçsel ve dışsal olarak kendini şımartma programı // RNA Yeni Ben Buluşmaları

Yaşam koşuşturmasında ara ara tazelenmek, hafiflemek, huzuru yakalamak ve bunları kendimize şımarma hakkı tanıyarak yapmak en büyük kişisel ihtiyaçlarımızın başında geliyor. Kendimizi bütünsel bir bakıma alabilmek için zaman yaratmamız gerekiyor. Bu öyle bir bakım ki, hem fiziksel hem zihinsel hem de ruhsal yenilenmeyi hedefleyen bir yaklaşımı benimsiyor. Bu tarz yaklaşımı daha çok hayatımıza dahil ettiğimiz zaman, kaldığımız yerden farklı biri olarak ve içsel gücümüzü daha da sağlamlaştırmış bir şekilde yolumuza devam edebiliyoruz.

spa 1

Kendi ışıltımızı yakalayabileceğimiz, parlamamızı sağlayacak fırsatları nerede bulabiliriz?

Tabii ki SPA’larda; çünkü SPA’lar bireylerin değişiminde çok büyük rol oynama potansiyeline sahip gizemli, etkin ve özel mekanlar olarak yer alıyor. Sadece fiziksel etkiden ibaret olmayıp, bireylerin zihinsel ve duygusal boyutlarına da dokunabilecek nadir ortamlardan diyebiliriz. Yumuşak bir dokunuş ve huzurlu ortamlarıyla kişiyi her an sarmalayabilecek kadar ulaşılabilir bir mesafede oldukları da söylenebilir.

RNA Yeni Ben Buluşmaları | Kendimi Şımartıyorum kapsamında hazırlanan ; fiziksel olarak gevşeyebileceğiniz, zihinsel olarak sakinleşebileceğiniz ve duygusal olarak yeni farkındalıklar yaşayabileceğiniz bir programı deneyebilirsiniz. Dünyanın pek çok yerinde profesyonel deneyimleri olan bir SPA sever eşliğinde, SPA’nın ıslak zemin alanındaki çeşitli opsiyonlarını keşfedebilirsiniz. Etkileyici bir ambiyansta size özel içten bir deneyim yaşayabilirsiniz.

18 Nisan Cumartesi günü Sapanca’nın göl ve yeşillik manzaralarıyla iç içe olan Richmond Nua SPA’daki bu programa en doğal haliniz ve en sevdiğiniz bikininiz ya da mayonuzu da yanınıza alarak deneyimleyebilirsiniz.

Kontenjan: 5
Katılım bedeli: 270 TL (SPA’ya giriş + Gidiş-Dönüş Ulaşım + Rehberlik)
Detaylar ve kayıt için: [email protected] | 0216 456 44 62 – 0530 880 92 72

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!