Hoş geldin bahar: 2019 baharına damgasını vuran trendler

Tüm yapraklarımızı modayla birlikte savurarak yenilenmemiz için baharın müjdecisi Nisan ayı geldi, hoş geldi! Bahar modası hepimizi cıvıl cıvıl karşılıyor. Gözleri üzerinize çekmek için sezon trendleri sizlerle.

Jacquemus damgası

Bu ay bol bol yeşil ve yeşil içeren tüm renkleri görmeye hazırlanın. Islak çim etkisi ve ferahlık her yeri etkisi altına aldı. Jacquemus 2019 yılında hepimizi ferah renklerle chic-pretty stiline davet ediyor.

Ketenler fora

Gardırobunuzda bulunan tüm ketenleri çıkartma zamanı! Gümüş veya altın aksesuarlar ile rahatça bütünleyebileceğiniz nadir kumaşlardandır keten. Üstelik gece gündüz dengesini çok rahat verebileceğiniz gibi, isteğinize göre sneakers veya rengarenk heel’leriniz ile tamamlayabilirsiniz.

Yaşasın hasır

Hasır çantalar kullanım itibariyle ağırdır. Ancak içi geniş çanta kullanımı isteyenlerin vazgeçilmezi. 2018 yazında çok sevilmişlerdi. 2019 yazı gösteriyor ki gelecek olan 2020 yazında da bolca görmeye devam edeceğiz. Must Have listenize gecikmeden hasır bir çanta ekleyin.

Crop top

Midi etek, pantolon, şort, kot ve mini etek üzerine çok rahatça bütünleyeceğiniz yeni sezonun en hit parçası crop’lar her yerde!

Flip flop sevdası

Terlikler bu sezon her renk. Animal print’ler ise 2019 yılında ayakkabı dolabınızın vazgeçilmezi olacağa benziyor. Düz tabanıyla şıklığından ödün vermeyenler için de vazgeçilmez tercihlerden.

 

Fotoğraflar: Vogue Turkey, Net a Porter

İlginizi çekebilir: 2019’da gözler ayaklarda: Ayakkabıda klasik kurallar yıkılıyor

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam