Hayvan haklarını ve vahşi yaşamı desteklemeye yönelik yapılan, etkileyici sosyal sorumluluk ve duyarlılık kampanyaları

Sosyal farkındalığı arttırmaya yönelik yapılmış olan ve çevreyle ilgili konulara dikkat çeken kampanyaları sizlerle bir süre önce paylaşmıştık. Neredeyse tamamı insan kaynaklı olan ve küresel etkilerini ekolojik değişimlerle hissettiğimiz tüm felaketlerin en büyük etkisi, hayvan türlerinin yavaş yavaş yok olması ve mükemmel işleyen yaşam döngüsünün yavaş yavaş bozulması olarak karşımıza çıkıyor.

hayvan hakları
Hayvan Haklarını Korumak İçin Kampanyalar

Hayvan haklarına ve vahşi yaşamı desteklemeye yönelik yapılan sosyal duyarlılık kampanyalarının en büyük amacı, yaşanan felaketler karşısında yapabilecek hiç bir şeyi olmayan hayvanların sesini etkileyici yollarla geniş kitlelere ulaştırabilmek.

Hayvan sever bir birey de olsanız, hayvanlardan nefret ediyor da olsanız  yaşadığınız dünyanın sadece size ait olmadığını, dünya üzerinde yer alan her canlının birbirine ihtiyaç duyduğunu ve yaşam döngüsünün bir parçası olduğunu asla unutmayın;

Bu yazıyı sevdiklerinizle paylaşarak hayvan hakları ve vahşi yaşamı destekleme konularında farkındalık oluşturulmasına destek olabilirsiniz. 

 

Kaynak: Boredpanda

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!