Hayatına güzel bir dokunuş yapmak isteyenlere: Doğal Yaşam Festivali

Gün geçtikçe şehir hayatının yoğun temposunda fiziksel ve zihinsel sağlığımızı korumanın ve mutlu hissetmenin yollarını arıyoruz. Doğal yaşama olan ilgiyle beraber bu konuda yapılan etkinliklerin ve festivallerin de sayısı artıyor. Eğer siz de mutluluğu ve sağlıklı yaşamı daha çok hayatınıza dahil etmek ve bu konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız önümüzdeki cumartesi yapılacak olan Doğal Yaşam Festivali’nin ilginizi çekeceğine eminiz.

Doğal Yaşam Festivali 3-4 Haziran’da katılımcılarıyla buluşuyor.

Çünkü bu festivalde hayat var…

Hayatımızın en değerli varlıkları çocuklarımızın uzman eğitimcilerle birlikte yeteneklerini özgürce keşfedip, keyifli saatler yaşadıkları İstanbul’un orta yeri Etiler’de yer alan Happy Nest merkezinin etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Çocukların gelişmesine katkı sağlayacak eğitimi kitap ve oyuncak satımı yanı sıra, birbirinden keyifli atölyelerden biri olan Happy Nest, yepyeni bir organizasyon ile misafirlerinin karşısına çıkıyor. Happy Nest tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Festivali 3-4 Haziran 2017 tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Doğal Yaşam Festivali

Bu yıl ilki gerçekleşecek Doğal Yaşam Festivali’nde doğal yaşama gönül vermiş üreticiler, sağlayıcılar, uygulayıcılar, ve tüketiciler bir araya geliyor. Ülkemizin dört bir yanındaki birbirinden değerli, küçüklü büyüklü üretici firmaları bir araya getiren festivalde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra, ülkemizin alanlarında birbirinden değerli akademisyenleri ve uzmanları konuşmacı olarak yer alacak. Festival kapsamında unutulmuş sokak oyunlarının yanı sıra, drama performansları, açık hava film gösterimleri, yoga ve meditasyon severleri de bir araya gelecek.

 

Doğa ve doğal sevdalıları bu festivalde buluşuyor🌿 Birleşiyoruz, büyüyoruz, güçleniyoruz.. 🌿3-4 Haziran Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsünde görüşmek üzere.. Festivalimiz 10:00-23:00 saatlerinde gerçekleşecektir.. 🌿 Tek yapmanız gereken www.dogalyasamfestivali.com sitesine girip ücretsiz biletinizi basmak!! #bufestivalkacmaz #endogalfestival #dogalyasamfestivali #doğalyaşamfestivali #doğalyaşam #dogalyasam #dogal #doğal #saglıklıbeslenme #santralkampüs #haziran #doğa #organik #organikgıda #organikyaşam #dogalhayat #organikbeslenme #organiktarım #organikyasam #organikoyuncak #dogaltas #doğaltaş #yoga #nefes #meditasyon #sağlık #saglıklıbeslenme

Doğal Yaşam Festivali (@dogalyasamfestivali)’in paylaştığı bir gönderi ()


Festivalin en büyük sürprizleri ise, Gaye Su Akyol ve Jehan Barbur. 3 Haziran Cumartesi günü saat 18:30’da Gaye Su Akyol, 4 Haziran Pazar günü saat 18:30’da ise Jehan Barbur eşsiz sesleri ile katılımcılarla buluşacak. Doğal yaşam tutkunlarının yanı sıra cemiyet hayatından da pek çok seçkin simayı bir araya getiren ve ikin gün sürecek Doğal Yaşam Festivali 3 Haziran 2017 Cumartesi günü saat 12.00’da katılımcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Festival hakkında daha fazla bilgi almak için dogalyasamfestivali.com’u ziyaret edebilir, Facebook ve Instagram adreslerini takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!