Hava soğukken de eğlenebilirsiniz: Kasım ayında şehirde ne var, ne yok?

Yazın bitişini kabullendik. Hatta sonbaharı bile geride bıraktığımızı kabullenmek zorundayız artık… Mevsim, kapalı alanlarda eğlenme mevsimi. Öyleyse, bu ay bizleri nasıl etkinliklerin beklediğine bir bakalım!

Mix Festivali

16-17 Kasım’da üçüncüsü gerçekleşecek olan MIX Festival, farklı müzik türlerinin en sevilen isimlerini Zorlu PSM çatısında buluşturuyor. Zorlu PSM’nin iki gün boyunca aralıksız olarak dans pistine dönüşeceği festival, performansların yanı sıra gerçekleşecek yan etkinliklerle katılımcılara her yönüyle dopdolu bir festival sunuyor. Polo & Pan, Aurora, Tenders, Monality ve çok daha fazlası festivalde sahne alacak. Partymag Premium üyeleri de bu festivale ücretsiz katılabilecek.
 
Detaylar

Partymag Presents: Apollon’s Saturday

Konsept partileri ile İstanbul’un en ses getiren etkinliklerine imza atan Partymag bu ayki etkinliğini Apollon konsepti ile yapıyor. Apollon tüm sanatların, müziğin, güneşin, şiirin ve ateşin tanrısı olarak bilinmektedir. 24 Kasım Cumartesi gecesi Grand Pera’nın tarihi atmosferinde, sanatsal objelerin arasında, tanrı ve tanrıçaların mitolojik dans şovları ile size unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Bu deneyimin müzikal mimarları ise Burning Man, DGTL, 3000Grad gibi festivallerin vazgeçilmez ismi Seth Schwarz, elektronik müziğe etnik dokunuşlar ile büyülü hava katan Cüneyt Öztürk, elektronik müziğin kalıplarına sığmayan Rapunkel ve sürprizlerle dolu ikili Yağız Öztekin & Bulut Adalı Seçkin (Sax Live).
 
Detaylar

İstanbul Tiyatro Festivali


İKSV’nin düzenlediği İstanbul Tiyatro Festivali, 12 uluslararası, 12 yerli yapımın 18 farklı mekânda izleyici karşısına çıkacağı 18 günlük tiyatro maratonu, dünya tiyatrosuna yön veren uluslararası toplulukların güçlü performanslarından yerli yapımların merakla beklenen prömiyerlerine, güncel performanslara, Belçikalı ve Türkiyeli sanatçıların birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalara ve yoğun bir ücretsiz yan etkinlik takvimine uzanan dolu dolu ve heyecan verici bir program sunuyor.
 
Detaylar

Garanti Caz Yeşili Güz Konserleri

Garanti, bu güz dönemini kasım ayında yapılacak konserlerle daha da keyifli hale getiriyor. 8 Kasım Ought, 9 Kasım Submotion Orchestra, 17 Kasım Joan Osborne Sings the Songs of Bob Dylan, 22 Kasım Lera Lynn etkinlikleri ile İstanbul’u caz ile buluşturuyor.
 
Detaylar

Design Week Turkey 2018

Binlerce yıldır genetik kodlarımızda taşıdığımız tasarım yeteneği; tüm tasarım disiplinleri ve yaklaşımlarında inovasyon ve teknoloji ile entegre, başarılı çağdaş projelerle gün yüzüne çıkıyor. Etkinlik kapsamında ayrıca; markalar, tasarımcılarla ortak projeler geliştirme şansına sahip olabilecek, üniversiteler ve kurumlarla iş birliği imkanı yakalayabilecekler.
 
Detaylar

Sertab’ın Müzikali


Her biri kapalı gişe oynayan Sertab’ın Müzikali’nin koreografisi 20 ve 22 Kasım’da Uniq İstanbul’da. Her şarkıya özel olarak hazırlanmış kostüm ve koreografiler ile Sertab Erener’in harika yorumu seyircilere görsel ve işitsel şölen yaşatıyor. 
 
Detaylar

XXF- Very Very French

İstanbul Fransız Kültür Merkezi ve Zorlu PSM işbirliğiyle XXF – A Very Very French Festivali, yılı eklektik bir programla bitirme fırsatı: Groovy cazdan psychedelic rock’a, French Touch elektro’dan sıra dışı ve avangard pop’a uzanan bir program. Fransız sanatçıları Türk seyircisine tanıtmak için düzenlenen Festival 24 Kasım-7 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
Detaylar
 
Şehrin en iyi müzikal etkinliklerini sevdiğiniz müzik tarzınıza göre bulabileceğiniz Partymag uygulamasını indirebilir, yeni etkinlikleri keşfedebilirsiniz.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam