Hangi burç sevgisini nasıl gösteriyor?

Birinden hoşlanıyorsunuz ama onun sizin hakkınızda ne düşündüğünü kestiremiyorsunuz. Veya bir süredir tanıdığınız birileri, size karşı değişik davranışlar sergiliyor. Acaba size karşı bir şeyler hissediyor olabilir mi? Bu soruların yanıtlarını belki de Zodyak’taki burçlara sormak lazım.

Yıldızların ve evrenin hayatımızda büyük bir etkisi olduğu yüzyıllardır biliniyor. İster inanın ister inanmayın, gökyüzünün sizin hakkınızda söyleyecekleri var. Üstelik bu söyleyecekleri sadece sizin nasıl bir insan olduğunuzla değil, aşk hayatınızla da ilgili. Hangi burcun sevgisini nasıl gösterdiğine bir göz atmak ister misiniz?

Koç burcu

Koç burcu birini sevdiği zaman, genellikle o kişiden ilham alır. Sevdiği kişinin akıllı, farklı özellikleri olan biri olduğunu düşünür, sevdiği kişinin hayata bakış açısına değer verir. Koç burçları genellikle kendilerini dünyanın en zeki, en bilge, en yetenekli, en havalı insanı sanarlar. Ancak bu düşünceleri şımarıklıktan değildir, genellikle bu düşüncelerini kanıtlayacak bilgileri de olur. Koç burcunun en çok etkilendiği şey ise karşısındaki kişinin ona ilham vermesi, onu motive etmesidir. Tabii ki hayranlık duyduğu her insana aşık olmazlar. Ancak bir Koç burcunu etkilemek istiyorsanız veya size karşı hisleri olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorsanız, bunu dikkate almalısınız.

Boğa burcu

Boğa burcu korkusuzca ama bir o kadar da zor sever. Bir kere Boğa burcunun kalbine girdiyseniz, ömür boyu oradasınız demektir. Eğer Boğa burcundan birileri size karşı korumacı yaklaşıyor ve başkalarının sizin birlikte olduğunuzu bilmesini istiyorlarsa, bunu size değer verdiği için yapıyordur. Boğa burcu birini severse, kişiyi en yakınında ve en çok koruduğu kişi olarak hayatında tutar.

İkizler burcu

İkizler burcunun en çok gözden kaçan özellikleri, bu kişilerin sürekli verici, sevecen ve kendilerinden çok başkalarını düşünen insanlar olmalarıdır. Onarı hayatta mutlu eden şey, başkalarını mutlu etmekten geçer. İkizler burcu sizin için yemek yapıyor, parti düzenliyor, gününüzün nasıl geçtiğini sormak için işten çıkar çıkmaz arıyorsa, bilin ki sizi sevdiğindendir. En iyi partnerler genellikle İkizler burcundan çıkar.

Yengeç burcu

Yengeç burçları tuhaf insanlar değillerdir. Ancak sizin yanınızda tuhaf, utangaç ve belirsiz davranışlar sergiliyorlarsa, size karşı bir şeyler hissettiklerini anlayabilirsiniz. Önce kendilerini tehlikeye atıp size karşı duygularını belli ederler, daha sonra da sizi etkilemek için ne gerekiyorsa yapmaya başlarlar. Yengeç burcu güçlü duygular hissettiğinde, genellikle tüm bu duygularıyla ne yapacağını bilemez ve en sonunda ya tuhaf bir şaka yapar ya da manasızca gülmeye veya ağlamaya başlar.

Aslan burcu

Bir Aslan burcunun, başkasına duygularını açmaktan çekinmesi pek sık rastlanır bir durum değildir. Ancak söz konusu ilişkiler olduğunda, bunu açıkça söylemeseler de Aslan burcunun tüm özgüveni yıkılmaya başlar. Aslan burcu bir anda gelip 10 yıldır sevgiliymişsiniz gibi davranabilir ve “Bunu artık başkalarına açıklamanın zamanı gelmişti” diyebilir.

Başak burcu

Başak burcu sizi sevdiği zaman, her şeyi son derece normalmiş gibi göstermeye çalışır ve genellikle bu çaba bir noktada patlak verir. Bu noktaya ulaşıldığında o görünüşünden eser kalmak ve gözyaşları içinde günlerdir nasıl sizi düşündüğünü, sizin için bugüne kadar neler yaptığını anlatır. Ancak o güne gelmeden önce Başak burcu sizin en iyi arkadaşınız gibi davranabilir. Gruptaki en havalı, en “kafa” insan onlardır. Size güvenene kadar hisleriyle ilgili hiçbir şey belli etmezler.

Terazi burcu

Eğer bir Terazi sizden hoşlandığını söylemekten çok çekiniyorsa, bu sefer cazibesiyle sizi etkisi altına alıp ona abayı yakacağınız güne kadar bekler. Sonunda ilk hamleyi yapan kişi siz oluverirsiniz. Teraziler güvenilir ve sevgi dolu olsalar bile söz konusu romantizm olduğunda yavaş hareket etmeyi severler. Güzel sözler duymayı, şımartılmayı severler ve bu yüzden sizi kendilerine aşık edip kendilerine aşık etmek için çabalarlar. Eğer bir Terazi burcu sizden hoşlanıyorsa, yapacağı şey size çekici görünmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktır.

Akrep burcu

Akrep burcunun tuhaf bir soruşturma, sorgulamak huyu vardır. Hayatınızı, bakış açınızı sorgulamak için belki 1 milyon soru sorar ancak bu süre içinde kendiyle ilgili çok az şey anlatır. Eğer bir Akrep burcu size ne kadar çok soruyorsa, sizinle o kadar çok ilgileniyor demektir. Akrep burcunun tüm bu sorularının sebebi ise reddedilme korkusundan kaynaklanır.

Yay burcu

Yay burcunun tuhaf bir mizah anlayışı olabilir ve söz konusu duygular olduğunda, mizah da işin içine karışır. Eğer bir Yay burcu size sürekli şakalar yapıyor ve ufak ufak size takılıyorsa, bilin ki size karşı bir şeyler hissediyordur. Üstelik, ilişki ilerledikçe Yay burcu daha oyuncu ve şakacı olur. Yay burcu için ilişki, karşısındakinden bağlılık sözü almaktan çok karşısındakini tanımaktır. Bunu da kendi şakalarıyla deneyimleyerek öğrenir.

Oğlak burcu

“Kendinden emin olmama” belki de Oğlak burçları için söylenebilecek en son şeylerden biridir. Ancak söz konusu aşk olduğunda, işler karışır. Hissettikleri duygulardan korkarlar ve tamamen karakterlerinin dışında hareketler sergilemeye başlarlar. Buna rağmen Oğlak burcu her zaman kendisini korumaya alır ve en hassas duygularının etkilendiğini hiçbir zaman belli etmemeye çalışır.

Kova burcu

Söz konusu aşk olduğunda, Kova burcu birden ilgisiz ve kayıtsız görünmeye başlar. Aslında kimseye bağlı olmadıklarını, hiçbir şeyden endişe duymadıklarını göstermek için her şeyi kendi başlarına halletmeye başlarlar. Aynı zamanda işkolik olan Kova burcu için böyle görünmek son derece kolaydır, birden kendini işine verir. Ancak Kova burcu sizi severse, gerçekten sever. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkar.

Balık burcu

Balık burcu birine ilgi duyduğu zaman, bu duygularını başka bir deneyime kanalize etmeye çalışır. Ancak sizin karşı tarafta gördüğünüz bu olmayabilir. Sizin gördüğünüz tek şey, tüm vaktini sizinle geçirmek isteyen bir insan imajı olabilir. Sizinle her şeyden ve hiçbir şeyden konuşabilir, tuhaf saatlerde mesajlar gönderebilir. Eğer bir Balık sizinle sürekli iletişim kurmak istiyorsa, bilin ki sizden hoşlanıyordur.

Kaynaklar:
Thoughtcatalog
Elite Daily

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!