Hala o özel hediyeyi bulamadınız mı: Sevgililer Günü için teknolojik öneriler

14 Şubat’a çok çok az kaldı! Henüz sevgilinize hediye almadıysanız Apple’ın ürünlerine göz atmanızda fayda var. Hem teknolojik, hem de Sevgililer Günü’ne yaraşır şekilde kırmızı!

İlk öneri, sevdiğinizin kalbine yakın olmanız için birebir. Hem zihin, hem de beden sağlığını koruması için ona Apple Watch hediye edebilirsiniz. Sevdiğinize en uygun Apple Watch’u seçmek o kadar kolay değil, çeşitleri incelemeyi unutmayın!  

Ayrıca onu sevindirmek için tarzına uyacak birbirinden çekici kayışlardan birini de hediye edebilirsiniz. Sevgililer Günü’nde size tabii ki göz alıcı kırmızısıyla (PRODUCT) RED’i öneriyoruz. Tüm kayış çeşitlerine ve fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci öneri ise çığır açan teknolojilerle donatılmış ve göz alıcı kırmızı rengiyle yeni bir iPhone XR! iPhone XR fiyat ve renk seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgilinize aldığınız hediyenin onu mutlu ederken başkalarınının da yüzünü güldürmesini tercih ediyorsanız, ufak bir hatırlatma: Yapılan her (PRODUCT) RED satışının bir bölümü danışmanlık hizmetlerine, testlere ve HIV’in anneden karnındaki bebeğe bulaşmasını önleyen ilaçlar sağlayan programlara katkıda bulunuyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!