Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Yalnızlıkla Nasıl Savaşılır?

Merhaba sevgili okurlarım. Bu hafta Faruk Barman, Bedir Bedir ve Tuğçe Tanış’ın oynadığı Yanlışlıkla Nasıl Savaşılır oyunu ile karşınızdayım.

Bu sefer oyuncuların kulisinde de bulundum ve şahane bi kulis röportajı yaptık. Aynı zamanda Asiye’den, Simba’dan ve Faruk Barman’ın oğlundan bahsettik.

Ama her şeyden önce oyun hakkında bilgi vermek istiyorum: Hayatlarının belki de en kritik noktalarında olan bir çift, çok da tanımadıkları birinden yardım isterse n’olur? Belki de yaşamlarının en zor seçimlerini yaptıracak ve bundan sonra hayatlarına nasıl devam edeceklerini gösterecek akıl almaz o süreç başlar…

İnsanlar, hayatlarının en beklenmedik ve kritik dönemlerinde çevresiyle ve kendi dünyasıyla nasıl bir mücadeleye girmek zorunda kalırlar? Ne kadar bencil, ne kadar iyi ve ne kadar yalnızlardır? Sıra dışı bir hesaplaşma ve yüzleşmeye hazır olun. Savaş başlıyor.

Oyuna gitmeden önce mutlaka YouTube kanalımdan röportajı izleyin. Bir sonraki hafta başka bir oyunla görüşmek üzere!

FARUK BARMAN & BEDİR BEDİR & TUĞÇE TANIŞ İLE STALK 2 | ÖZEL ANLAR

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Kelebekler Özgürdür

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam