Haftanın öne çıkan etkinlikleri: 30 Mayıs – 1 Haziran

İSTANBUL

Ilario Alicante & Ugur Project

https://soundcloud.com/ilario-alicante

Ilario Alicante, ilk albümü Time Warp ile daha 15 yaşında başarı rekoru kırdı.  Cocoon Recordings, Cecille Records, SCI + TEC Digital Audio ile çalışmalar yaparak ve Ibiza’nın aranan ismi oldu. Sezonun son RX gecesinde karşınızda olacak. 31 Mayıs gecesi gerçekleşecek olan bu etkinliğe Uğur Project ev sahipliği yapacak.

Detaylar

Plaj Silver Opening

Gerd Janson | Boiler Room x Eristoff: Belgium – Day/Night

Plaj Silver 2 Haziran Pazar günü kapılarını eğlenceye açıyor.  House ve tekno esintileriyle uzun yıllar Frankfurt’un yetenekli isimlerinden Gerd Janson, genç yaşına rağmen 3 albüm ve sayısız remixi dinleyiciye sunan DJ Damiano von Erckert ve farklı müzik tarzlarını sentezleyen Thomas Hammann Plaj Silver’da olacak ve şehrin yeni plajına kavuşması kutlanacak.

Detaylar

Harry Potter ve Ateş Kadehi™ in Concert

Üç Büyücü Turnuvası, Harry Potter ve Ateş Kadehi™ in Concert ile Hogwarts™’ta! Harry Potter büyüsü yüksek kaliteli dev ekranda yeniden canlanırken, Patrick Doyle’un unutulmaz besteleri canlı orkestra ile kalbinizin ritmine hız katacak bir deneyim sunuyor. Tüm Harry Potter severlerin orada olacağı müthiş gece 29 ve 30 Mayıs’ta Zorlu PSM’de düzenlenecek.

Detaylar

PSM Caz Festivali: Alan Parsons Live Project

Alan Parsons – Sirius / Eye In The Sky (Live)

Pink Floyd ve The Beatles’ın ses teknisyeni olan İngiliz müzisyen Alan Parsons, rock tarihinin en başarılı albümlerinin içindeki imzasıyla bugüne kadar çok sayıda prestijli ödüle adını yazdırdı. Müziğin sınırlarını zorlayan progressive “ses sihirbazı”, hafızalara kazınmış şarkılarıyla 31 Mayıs’da Zorlu PSM’de olacak!

Detaylar

ÇEŞME

Friends And Family Opening

İzmir’in Klein’ı Sommer Klein, İzmir’e  getirdiği kaliteli ve özgün eğlence anlayışıyla 1 Haziran’da karşınızda olacak! Friends & Family açılışının ardından 5 Haziran’da dünyaca ünlü dj Black Coffee ile açılışı yapacak olan mekan şimdiden sezonun en çok konuşulacakları arasında yer alıyor. 

Çok daha fazlası için şimdi Partymag’i indir, İstanbul ve Çeşme’de yeni açılan mekanları, popüler etkinlikleri takip et.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam