Haftanın her gününe özel, baharın enerjisini hissetmenizi sağlayacak ofis kombinleri

Baharın enerjisini stilinize yansıtmanızı sağlayacak bu içerik Uplifers ekibinden Merve Uvut tarafından hazırlanmıştır.

 

Bahar geldi. Her ne kadar güneş kendini daha fazla gösteriyor olsa da; bahar mevsimi aslında soğuk ve sıcağın, ılık esintilerle serin rüzgarların birbirine karıştığı bir dönem. Bizim içinse yediklerimizden giydiklerimize kadar, doğanın bu “dengesiz dengesi”ne ayak uydurma zamanı.

Havanın değişken hali her ne kadar kıyafet seçimini zorlaştırıyor olsa da, formül basit: Üşümeyeceğiniz, aynı zamanda terlemeyeceğiniz, farklı şekillerde kullanılabilir parçaları birbirleriyle kombinlemek. Diğer yandan, özellikle ofis çalışanları için, kombinlerde gün içindeki yoğun tempoyu kaldırabilecek kadar rahat, bir o kadar da iyi görünen parçaları kullanmak.

Benim için bahar mevsiminin yıldızı, kaliteli kumaşlardan üretilen ve her daim iyi görünen basic parçalar. Aksesuarlar ve dış giyim ise kombinlerime hareketli detaylar ekleyerek her an kendimi iyi hissetmemi sağlıyor.

Pazartesi: Haftaya rahat ve enerjik bir başlangıç

Kombin formülü: Pembe pamuk kaşmir kazak + Desenli pantolon

Pek çok kişinin aksine, Pazartesi benim için sendromsuz bir gün. Sanıyorum üzerimde yeni haftanın heyecanı oluyor. Rahatlığın ön planda olduğu parçalar hafta sonunun enerjisini yeni haftaya aktarırken, renklerin gücü motivasyonumu yükseltiyor.

IAMNOTBASIC Pembe Pamuk Kaşmir Kazak ile tanışmak için tıklayın.

Salı: Sendroma çare gösterişli basiclerde

Kombin formülü: Derin V tişört + Deri kalem etek + Aksesuar

Benim sendrom günüm Salı; dolayısıyla sabahları güne kendimi motive ederek başlamam gerekiyor. Kişisel istatistiklerime göre en çok aksesuar kullandığım ve makyaj yaptığım Salıların kurtarıcısı ise deri kalem etekler gibi ofis şıklığına uygun parçalarla kombinlenen basicler.

IAMNOTBASIC Beyaz İyi Pamuk Derin V Tişört ile tanışmak için tıklayın.

Çarşamba: Haftanın ortasında yine renkler başrolde

Kombin formülü: Lacivert pamuk kaşmir kazak + Desenli etek

Haftanın ortasına geldiğimizde, başrol yine renklerde! Güneşli havalarda mini etekler pantolonların yerini alırken, vücut ısısını dengelemek yumuşak, sıcak ve mevsimsiz kazaklara kalıyor.

IAMNOTBASIC Lacivert Pamuk Kaşmir Kazak ile tanışmak için tıklayın.

Perşembe: Toplantıların kurtarıcısı “çabasız şıklık”

Kombin formülü: Pamuk kaşmir kazak + Deri etek

Şık olmak için baştan aşağı sezon trendlerine ya da kendinizi içinde rahat hissetmediğiniz parçalara ihtiyacınız yok. Size enerji verecek bir renk, kendinizi içinde iyi hissettiğiniz bir etek ve tarzınızı tamamlayacak bir ayakkabı ile her duruma hazırsınız.

IAMNOTBASIC Pembe Pamuk Kaşmir Kazak ile tanışmak için tıklayın.

Cuma: Akşama ve hafta sonuna hazırlık

Kombin formülü: Derin V tişört + Süet etek

Benim için Cuma sabahları hazırlanmak her günden daha fazla sürüyor. Haftanın koşturmacasına nokta koyan Cuma, hafta sonu için yeni bir tempo başlatıyor. Dolayısıyla kıyafetlerim hem rahat hem de akşam planını kaldırabilecek güçte olmalı. Derin V yaka tişörtler ve çok sevdiğim deri etekler hayatımı kurtarıyor.

IAMNOTBASIC Haki Mikromodal Derin V Tişört ile tanışmak için tıklayın.

Güzel haber: Bahar havasına en çok yakışan IAMNOTBASIC kaşmir kazaklar, yeni renk seçenekleriyle birlikte yeniden satışta! Mükemmel renkleri, yumuşacık ve kaliteli kumaşı ile IAMNOTBASIC pamuk kaşmir kazaklar ve tişörtler benim için hafta içi olduğu kadar hafta sonunun da vazgeçilmezi.

Pembe, siyah, gri, mavi ve kırmızı renk seçenekleriyle IAMNOTBASIC Pamuk Kaşmir Kazak modellerini keşfetmek için tıklayın.

Alışverişlerinizde %20 indirimden faydalanmak için UPLIFERS20 kodunu kullanmayı unutmayın.

Bu yazı IAMNOTBASIC katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!