Güvenli ve pratik sterilizasyon için saf su ve tuzdan gelen çözüm Hypo Clean

“Acaba marketten aldıklarımı silmiş miydim, meyve-sebzeleri ne ile yıkasam gerçekten steril olurlar, kapı kollarını dezenfekte ettiler mi?” ve benzeri birçok soru sizin için de tanıdık mı? Eğer öyleyse, tahmin ediyoruz ki yalnız değilsiniz. Pandemi sürecinin hayatımıza kattığı en önemli kavramlardan biri şüphesiz ki “dezenfeksiyon”.

Evde veya dışarıda dokunduğumuz her yerin, satın aldığımız her şeyin, hatta yediğimiz her gıdanın dezenfekte edildiğinden emin olmak istiyoruz. Virüsün bulaşıcı etkisinden korunmak; hem kendimizi hem sevdiklerimizi hem de evimizi güvende tutmak için çeşitli temizlik ipuçları arayışlarına giriyoruz. Kolonya, kimyasal içerikli el dezenfektanları ya da çeşitli sterilizasyon ürünleri ilk bakışta ihtiyacımıza cevap veriyorlar gibi görünseler de aslında cilde olan zararları ve her canlıya, her yaş grubuna uygun olmamaları nedeniyle doğru bir tercih olamıyorlar.

Minik dostlarımızın patileri, bebeklerimizin elleri ya da satın aldığımız meyve sebzeleri kimyasaldan uzak ama dezenfekte özelliği yüksek bir içeriğe sahip ürünle temizlemek istiyoruz ve bunları kolonya ya da el dezenfektanları ile yapamayacağımızı biliyoruz. İşte tam da bu noktada doğal dezenfeksiyon konusunda adeta çığır açan bir keşifle karşınıza çıkıyoruz: Tuz ve musluk suyu ile çok kısa sürede doğal bir dezenfektan hazırlamanızı sağlayan Fakir Hypo Clean. Gelin; gönül rahatlığıyla kendinizi, sevdiklerinizi, eşyalarınızı ve hatta yiyeceklerinizi güvenli bir şekilde sterilize etmenizi sağlayacak Fakir Hypo Clean’ı daha yakından tanıyalım.

Tuz ve sudan gelen doğal temizlik

Hypo Clean, elektroliz teknolojisi ile sadece su ve yarım gram sofra tuzunu kullanarak 1 dakika içerisinde tamamen doğal sterilizasyon sağlayan elektrolize bir sıvı elde etmenizi mümkün kılıyor. Yalnızca saf su ve tuzla çalışan Hypo Clean, hızlı ve pratik kullanımı, özel geliştirilmiş teknolojileri ve şık tasarımı ile hayatınızı kolaylaştıracak bir yardımcı rolü üstleniyor.

Hypo Clean sayesinde 0,5 gram sofra tuzu ve 400 ml musluk suyuyla kendi dezenfektanınızı üretebilirsiniz. İki farklı modu bulunan Hypo Clean’in düşük mod ayarıyla 1 dakika içinde, yüksek mod sistemiyle ise 3 dakikada ihtiyaç duyduğunuz doğal dezenfektanı elde edebilirsiniz. Dokunmatik kontrol paneli, sade tasarımıyla oldukça basit bir kullanıma sahip olan Fakir Hypo Clean’in yalnızca çalıştırma tuşuna basmanız yeterli. Böylelikle evinizde kolayca ve çok hızlı bir şekilde zararlı kimyasallar içermeyen bir dezenfektan hazırlayabilirsiniz.

Hypo Clean Ekstra Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı

Suyun elektrolize edilerek, vücutta enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık hücreleri tarafından üretilen en etkili sterilizasyon bileşiği olan hipokloröz asidin elde edilmesiyle; mikroorganizmaların üzerinde parçalayıcı etkiye sahip antibakteriyel özelliği dezenfektasyona katkıda bulunuyor. Hiçbir kimyasal etkisi bulunmayan bu dezenfektan sıvı, sıktığınız yüzeylerde koku, bakteri, mikrop ve mantar oluşumuna izin vermeden, maksimum hijyen sağlıyor.

Herkes ve her şey için uygun çözüm

Belki çoğu zaman kendi elinize kolonya sürüp işinize devam ediyorsunuz ya da içeriğine bakmadan herhangi bir el dezenfektanı kullanıyorsunuz; peki ama ya bebeğiniz, dışarıdan yeni gelmiş minik patili dostunuz için ne yapıyorsunuz? Hem kendi cilt sağlığınızı korumak hem de sevdiklerinize kimyasal içerikli ürünlerle zarar vermemek için Hypo Clean’den elde ettiğiniz doğal ve temiz dezenfektan sıvıyı her yerde kullanabilirsiniz.

Sürekli kullandığınız cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ekranınızı; çocuklarınızın oyuncaklarını, evinizdeki süs eşyalarını, giysilerinizi, aklınıza gelen her şeyi kolayca Hypo Clean ile dezenfekte edebilirsiniz. Kimyasal katkı maddesi kullanmadan temizlik sağlayan Hypo Clean, aynı zamanda buzdolabı, mutfak dolapları, lavabo, banyo gibi devamlı hijyen isteyen yerleri de mikrop ve kötü kokulardan arındırıyor ve size sadece pratik temizliğin tadını çıkarmak kalıyor.

Başta mutfak ve banyo olmak üzere farklı yüzeylerde ve farklı cisimler üzerinde de güvenle kullanabileceğiniz Hypo Clean’i salonda, zeminde, yatak odalarında da tercih edebilir; mobilyalarınız üzerindeki görülmeyen bakterilerden kurtulabilirsiniz. Farklı yüzeyler için tek çözüm sunan Hypo Clean, mobilya kumaşlarına, perdelere ya da halılarınızın dokusuna zarar vermediği için bir anda vazgeçilmeziniz olabilir.

Marketten ya da pazardan aldığınız, yemek için sabırsızlandığınız, çocuklarınıza sağlıklı tarifler yaratmak için heyecanlandığınız ama bir türlü yeterince temizlendiklerinden emin olamadığınız meyve-sebzeler için de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Sağlık Bakanlığı onaylı Hypo Clean, sentetik kimyasallar içeren başka bir temizlik ürününe gerek kalmadan %99’a kadar bakterileri yok ediyor.

Her yerde pratik hijyen

Hypo Clean, evde, okulda, arabada, iş yerinde, kafede kısacası ihtiyacınız olan her yerde sizinle. Yalnızca evdeki odalarınızı ya da eşyalarınızı temizlemek ya da sevdiklerinizin cildinizi korurken güvende kalmalarını sağlamak için değil, tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz Hypo Clean’i şık ve pratik şişesi ile yanınıza alabilirsiniz. Çalışma prensibinin yanında kolay bir kullanım için geliştirilen yarı otomatik sprey başlığına sahip Fakir Hypo Clean, farklı bir şişe kullanma sorununu ortadan kaldırıyor. Mikro damlacık püskürten şişesi, geniş bir alana püskürtme yaparak her alanında pratik bir kullanıma erişmenizi sağlıyor.

İster arabanızdaki yüzeyleri ister ofisteki masanızı temizlemek için kullanın; Hypo Clean’i dilediğiniz yüzeye sıktıktan sonra mikropları öldürmesi için yüzeyde 3-5 dakika bekletmeniz ve ardından silmeniz yeterli. Hypo Clean ile en doğal temizlik her an sizinle. Unutmayın, sağlığınızı korumak sizin elinizde!

Fakir Hypo Clean ile hemen tanışmak ve satın almak için tıklayın.

*Ürün Yeditepe Üniversitesi’nde test edilmiştir ve Sağlık Bakanlığı tarafından alınmış Biosidal ruhsata sahiptir.

*Bu yazı Fakir katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!