Güvenli Turizm Sertifikalı Richmond Nua’da hafta sonu keyfi

Havanın her geçen gün daha da ısındığı, yaz mevsiminin ortasına geldiğimiz şu günlerde doğayla iç içe, dinlendirici, canlandırıcı, huzurlu ve en önemlisi de güvenli bir hafta sonu kaçamağına ne dersiniz? Hem haftanın yorgunluğunu atmak hem de doğayla baş başa kalabilmek için İstanbul’a yakın ve ulaşımı kolay bir yer arayışındaysanız, valizlerinizi hazırlayın: Adresimiz Richmond Nua!

Sapanca Gölü kıyısında, sessiz ve huzurlu atmosferiyle arındırıcı bir deneyim sunan Richmond Nua, unutulmaz bir hafta sonu tatili vadediyor. Üst düzey hijyen uygulamaları sayesinde Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanan Nua, misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon spası Richmond Nua Wellness – Spa, yeşilin ve göl manzarasının kucaklaştığı, güvenli ve huzurlu bir hafta sonu tatili için ideal.

İstanbul’a kısa bir sürüş mesafesindeki otelde, yemyeşil bir doğanın güzelliğine ve Sapanca Gölü’nün huzurlu manzarasına dalıp gidebilir; vücudunuzu, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Tüm hijyen kurallarını özenle uygulayan Richmond Nua, enerji dengenizi yeniden kazanmanızı, rahatlamanızı ve arınmanızı sağlayacak.

Richmond Nua Wellness – Spa’da sizi neler bekliyor? 

Richmond Nua Wellness-Spa’nın ıslak alanları arasında Salt Jacuzzi, Jet Pool 117 ile sıcaklıkları 40° – 100° arasında değişen Herbal Steam Bath, Laconium, Osman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath ve Loft Sauna bulunuyor. Isıtılmış seramik yatakları Tepidarium, yıldızların dansını seyredebileceğiniz Day Dream ve su yataklarının bulunduğu dinlenme odaları, rahatlamak isteyenler için düşünülmüş. Işık ve ses efektleriyle donatılmış Aqua Cave ve arktik serinleme sunan Ice Grotto ise vücut ısısını dengeleyerek sonra ferahlık sağlıyor. Richmond Nua Wellness – Spa wellness-spa konsepti gereği yalnızca 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmektedir.

Richmond Nua Wellness – Spa’nın kazandığı ödüller

World Luxury Spa Awards
2019-Luxury Destination Spa (Global)
2019-2016 Destination Spa in Europe (Continent)
2018-2017-2015 Luxury Destination Spa in Eastern Europe (Region)
2011-2012-2013-2014 Best Luxury Wellness-Spa in Turkey (Country)

World Luxury Hotel Awards
2019 Luxury Spa Hotel in Eastern Europe
2018 Luxury Spa Hotel in Europe
2017 Luxury Spa Hotel in Eastern Europe

Haute Grandeur Global Hotel Awards
2017 Best Resort Spa in Turkey
2017 Best Country Spa in Turkey

World Spa & Wellness Awards
2015 Resort Spa of the Year in Eastern Europe

Spafinder Wellness Travel Awards
2016 Best in Turkey
2014 Favorite Wellness Travel Property in Turkey

Spafinder Readers’ Choice Awards
2013 Best in Turkey
2013 Best for Romance

Detaylı bilgi için: Buğra Işık – [email protected] – 0539 881 49 03

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!