Gün kendine iyi bakma günü: Yeşil çayı sevdiren Doğadan serisi ile “Her gün 1 kupa yeşil çay”

Yoğun, yorucu ve hızlı şehir yaşamından sıyrılıp, kendisine iyi bakmak için zaman ayıramayan kent insanının dünyasında iyi bir yaşam; “Bir gün kendime iyi bakmaya başlayacağım…” hayalinden öteye gidemiyor. İyi yaşam hedeflerimiz için koyduğumuz Pazartesi hedefleri ya da aldığımız yeni yıl kararları, hep bir sonraki haftaya – yıla kalıyor. Halbuki her gün atacağınız bilinçli adımlarla, iyi yaşamı bir alışkanlık haline getirmeniz ve sürdürülebilir kılmanız mümkün. Kendinize bir iyilik yapıp iyi yaşam yolunda yeni bir alışkanlık kazanmak için yapmanız gereken tek bir şey var: Hemen başlamak!

Doğadan, yeni yeşil çay kampanyasında bu iç görüden yola çıkarak, “O gün, bugün” diyor.

Her gün 1 kupa Doğadan Yeşil Çay

Doğadan’dan yeşil çayı sevdiren lezzetler

Bağışıklık sistemini güçlendirmesi, yağ yakımına yardımcı olması ve metabolizmayı hızlandırmasının yanı sıra güçlü bir antioksidan kaynağı olan yeşil çay; Doğadan’ın özel karışımları ile lezzet kazanıyor. Yeşil çayı; açai-ananas, bergamot, yasemin, zencefil, limon, chai ile harmanlayan Doğadan; yeşil çayın içimini yumuşatırken yeni tatlar yaratıyor. Özellikle yeşil çayın faydalarını bilen fakat tat ve kokusundan dolayı tercih edemeyenler için yumuşak içimli, meyve ve baharatların bir araya geldiği lezzetli çeşitleriyle yepyeni bir yeşil çay deneyimi sunuyor.

Türkiye’nin lider bitki ve meyve çayı markası Doğadan, iyi bir yaşam isteyen tüketicilerine her gün bir kupa yeşil çay içmeyi öneriyor.

Neden yeşil çay?

Güçlü bir antioksidan kaynağı olan yeşil çay, özellikle canlandırıcı, arındırıcı ve yenileyici özellikleri ile dikkat çekiyor. İşte yeşil çayın faydalarından bazıları:

  • Hücre onarımından sorumlu antioksidan içeriği ile gençleştirici bir etki sağlıyor.
  • Sağlıklı kafein içeriği ile yenilenmenize ve canlanmanıza yardımcı oluyor; odaklanma becerisini arttırıyor.
  • Yağ yakımını ve ödem atımını kolaylaştırarak kilo kontrolüne destek oluyor.
  • Kateşin içeriği ile kolesterol seviyesini düşürüyor.
  • Metabolik sağlığı destekliyor ve kalp sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.
  • Metabolizmayı hızlandırıyor.
  • Cildi güzelleştiriyor.

Yeşil çayı sevdiren Doğadan Yeşil Çay serisi ile tanışmak için tıklayın.

#HerGün1KupaYeşilÇay

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!