Gün boyu ihtiyacınız olan destek, bitkilerin iyilik dolu dünyasında

Yaklaşık üç yıl önce ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan global salgın, çeşitli müdahale ve önlemlerle kontrol altına alınmış olsa da pandemi sonrası etkileri hepimiz yaşamımızın birçok alanında hissetmeye devam ediyoruz. Bu etkilerin yanı sıra modern çağda karşılaştığımız çeşitli olumsuz gelişmeler ve günlük akışta deneyimlediğimiz sıkıntılı duygu ve düşünceleri de göz önünde bulundurduğumuzda düşen yaşam kalitemizi artıracak çözümler arıyoruz. Tam da bu noktada bitkilerin iyilik dolu dünyası imdadımıza yetişiyor. 

Doğadan’ın Prof. Dr. Erdem Yeşilada ile birlikte geliştirdiği Rahat Hisset, Güçlü Hisset ve İyi uykular çayları, bitkilerin gücünü iyilikle harmanlıyor. Tamamen doğal ve %100 bitki içerikli bu çayları güne başlarken, gün içinde veya gün sonunda tüketebilir; bedeninizin ve zihninizin gün içinde değişen ihtiyaçlarını karşılarken destek alabilirsiniz.

Güçlü hisset

İçindekiler: Cistus incanus, kara mürver, adaçayı, ekinezya​

Kış mevsimini iyiden iyiye hissetmeye başladığımız bugünlerde fiziksel olarak güçlü kalabilmek için temel ihtiyacımız, bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak. Dengeli ve sağlıklı beslenmek, vitamin deposu taze sebze-meyveleri beslenme planımıza eklemek, düzenli egzersiz yapmak ve bol su içmek bağışıklığımıza destek olmanın öncelikli adımlarından. Doğadan Kara Mürverli Güçlü Hisset Çayı, içeriğindeki bitkilerin desteği ve lezzetli tadı ile ihtiyaç duyduğumuz desteği sıcacık bir yudumla yakalamamızı sağlıyor.

Rahat hisset

İçindekiler: Passiflora, melisa, papatya​

Aciliyet kültürü, bitmeyen meşguliyetler, kısıtlı zaman, görev ve sorumluluklar, yerel ya da global sıkıntılar derken modern çağda karşılaştığımız olumsuzluklar oldukça fazla. Öte yandan hızla artan teknoloji ve ekranlar karşısında geçirdiğimiz süreyi de düşünürsek gün içinde sonsuz uyarana maruz kaldığımızı söyleyebiliriz. Haliyle, bu kadar çok uyaran varken zihnimizi boşaltmak ve rahatlamak fazlasıyla zor bir hal alabiliyor. Akşam saatlerinde akışta kalacağınız hobilerinize zaman ayırmak, niksen felsefesiyle hiçbir şey yapmamanın tadını çıkarmak, meditasyon yapmak ve düşüncelerinizi kağıda aktarmak, rahatlamanıza yardımcı olabilir. Passifloralı Doğadan Rahat Hisset ise, yoğun geçen bir günün ardından rahat hissetmeniz için ekstra destek.

Rahat bir uykuya hazır hisset

İçindekiler: Melisa, Hint fesleğeni, papatya, limon otu​

Yoğun ve koşuşturmalı geçen bir günün sonunda şüphesiz ki hepimizin isteği stresten arınıp rahat bir uyku çekmek. Ancak, birtakım kaygılı düşünceler, gün içinde tamamlayamadığımız işler ya da ertesi günün yapılacaklar listesi zihnimizde dönüp dururken konforlu bir uykudan bahsetmek neredeyse imkansız bir hal alabiliyor. Bu nedenle rahat bir uykuya hazırlık için bir şeylere ihtiyaç duyabiliyoruz. Günün ilerleyen saatlerinde ekranlardan ve mavi ışıklardan uzak durmak, ılık bir duş almak, esneme hareketleri yapmak, bedeninizin ve zihninizin uykuya hazırlanmasına yardımcı olabilir. Gün sonunda mışıl mışıl bir uykuya hazırlanmak için ekstra desteğe ihtiyaç duyduğunuzda da, Melisalı Doğadan İyi Uykular çayı yanınızda.

Bitkilerin iyilik dolu dünyasını keşfetmek için Doğadan Güçlü Hisset, Rahat Hisset ve İyi Uykular çaylarıyla hemen tanışın.

*Bu yazı Doğadan katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement