Güllerin gücünü gülsha Güzellik Misti ile keşfedin

Gülün tüm saflığını koruyan gülsha ürünleri, Isparta’nın yüksek rakımlı bahçelerinden 130 senedir el hasadı geleneğiyle tek tek taze olarak toplanmakta olan ve dünyada çok nadir bulunan “Rosa Damascena” güllerinden geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmektedir. Gücünü esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerinden alan gülsha’nın en son üyesi olan gülsha Güzellik Misti (gülsha Rose Power Essence) de gülsha markasının diğer ürünleri gibi uzun süren uluslararası Ar-Ge çalışmaları sonucunda, kendine ve cildine değer verenlerle buluşmak için hazır.

gülsha Güzellik Misti, cildinizi neme doyurup, cilt parlaklığını geri kazandırırken, mavi ışık ve hava kirliliği kaynaklı yaşlanma etkileriyle savaşmaya yardımcı olan çok yönlü bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Nemlendirirken çok yönlü koruma sağlayan mist

Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen gülsha Güzellik Misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken aynı zamanda ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı olur. Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlar.

C Vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha da güçlü antioksidan

Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın negatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlayan ödüllü bir aktif içeren gülsha Güzellik Misti, serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ayçiçeği filizleri ve Peru tara taninlerinden elde edilen ECOCERT sertifikalı bu aktif, C vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha da güçlü antioksidan koruma sağlar.

Gözenek görünümünde azalma

İçeriğindeki vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerince zengin tam gül suyu ise diğer tüm gülsha ürünlerinde olduğu gibi gülsha Güzellik Misti’nde de gözeneklerin görünümünü azaltırken cildinizi yatıştırıp beslemeye yardımcı olur.

gülsha Güzellik Misti’ni nasıl kullanabilirsiniz?

  • Anında nemlendirici ve ferahlatıcı etki için sabah, öğlen ve akşam tonik olarak kullanabilirsiniz.
  • Cildinizi serum ve nemlendiricinize hazırlamak için temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.
  • Gözeneklerin görünümünü azaltmak ve ışıl ışıl bir cilt elde etmek için günün herhangi bir saatinde kullanabilirsiniz.
  • Cildinizi nemlendirerek, dolgunlaştırarak ve pürüzsüzleştirerek makyaja hazır hale getirebilirsiniz. Kullanmadan önce makyaj süngerini ve fırçasını ıslatmak için idealdir.
  • Makyaj uygulaması sonrası cilde nemli bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir.
  • Seyahat esnasındaki gibi kuru ortamlarda hassas cildinizi nemlendirmek ve rahatlatmak için idealdir. (Normal koşullarda %30 ile %60 arasında olan havadaki nem oranı, yüksek irtifalı uçuşlarda %1’e kadar inebilir. Özellikle uzun uçuşlar sırasındaki düşük nem oranı cildinizde kuruluğa neden olabilir. gülsha Güzellik Misti, cildinizi canlandırıp rahatlatırken nem kaybı ile mücadele etmeniz için uçuşlarınızda ideal yol arkadaşınız olacaktır.)
  • Güneş koruyucularının yanında kullanmak ve cildinizi yatıştırmak için idealdir.
  • Mavi ışıktan korunmak için ofiste, okulda veya ekran karşısındaki her an kullanılabilir.
  • Cildi yatıştırdığı ve nemlendirdiği için tıraş sonrası kullanımı için idealdir.
  • Cildi yenilemek ve yatıştırmak için egzersizlerden sonra kullanılabilir.

Tüm gün yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz %100 doğal kaynaklı gülsha Güzellik Misti, yaz ayları boyunca çantalarınızın vazgeçilmezi olacak.

gülsha Güzellik Misti’ne, www.gulsha.com‘dan ulaşılabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!