GUESS ilkbaharı rengarenk karşılıyor: İlkbahar/yaz denim koleksiyonu mağazalarda

GUESS Jeans 2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonu, kentsel stili egzotik dokularla birleştiriyor. Seksenli ve doksanlı yılların retro tarzından esinlenen koleksiyon yeni sezon trendlerine göre modernize ediliyor. Vintage grafik çizgiler ve çiçek baskıları koleksiyonu canlandırırken, pop renklerin karışımı trend bir yaz koleksiyonu yaratıyor.

Kadın koleksiyonu 

Fransız öpücüğü

Derin bir stil duygusuyla Parizyen çekiciliği yansıtan koleksiyon; canlı kırmızı, turuncu, yeşil ve mavi renkleriyle birleşerek stil ifadenizi güçlü kılacak parçaları açığa çıkıyor. Bohem çiçek baskıları, feminen parçalara zarif bir dokunuş katıyor, şehirli ve şık bir Fransız çekiciliğini vaad ediyor.

Aşıklar ordusu

Guess kızları, egzotik dokunuşlar, tropikal esintiler ve hayvan baskılarıyla vahşi bir dünyaya adım atıyor. Afrika’nın etkileyici esintili tonları, canlı kırmızı ve sarı çizgilerle şekillenirken toprak tonlarının doğallığı kusursuz bir renk paleti oluşturuyor. Keskin ana renkler ile leopar desenin şehveti kamuflaj baskının gücüyle birleşerek kendine güvenen bir kişiliği ortaya çıkarıyor.

Vahşi romantik

Uçuşan kumaşlar neşeli bir ilkbahar/yaz sezonunu müjdeliyor. Çiçekler romantik ve ferah bir duruşla koleksiyonu selamlıyor. Denim için mükemmel bir uyum olan toz pembe ve açık mavi tonlar zarif bir şekilde göz alıcı bir koleksiyonu gözler önüne seriyor. Çizgili desenler, şehvetli elbiseler ve üst parçalar sezonun trenleri arasına girmeye aday.

Erkek koleksiyonu 

Deja vu

Havalı duruşun öncüsü rock’n roll modası, cesur hayvan baskıları, deri ve metal ayrıntılarla birleşiyor. Gömleklerdeki dikey çizgiler, vintage tarzı tişörtlerdeki ikonik baskılar ve yazılar, bu koleksiyon için güçlerini birleştiriyor. Nötr bir renk paleti, tezatlık oluşturan sarı, pembe ve mavi kısa çizgilerle birleşerek şaşırtıcı efektler yaratıyor. Deri ve süet ceketler ise görünümünüzü stil sahibi bir duruşa yükseltiyor.

 

GUESS yat kulüp

Rahat ve sofistike anlayış ile oluşturulmuş Yacht Club tasarımları, GUESS’in ikonikleşmiş klasik çizgi ve çapa tasarımlarıyla yatçılık dünyasına giriş yapıyor. Çevre dostu kumaş seçim ve işleme teknikleri, lacivert rengin çarpıcı tonları ile birleşiyor. Lacivertin ve parlak çim yeşilinin çarpıcı kombinasyonu deniz ve doğaya olan büyük aşkı yansıtıyor.

Yeniden sahnede

1980’li yılların görkemli duruşundan ilham alarak oluşturulan koleksiyon canlı bir sokak stilini ortaya koyuyor. Orijinal GUESS estetiğini, “GUESS 1981” logosuyla birleştirerek tasarlanan sportif tişörtler vintage baskılar ve işlemelerle canlanıyor. Kırmızı, sarı ve yeşil tonlar koleksiyona eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Hawaii

Hawaii’nin yemyeşil doğasından ve Kaliforniyanın sörf dünyasından esinlenilen parlak ve pastel kontrastlı renkler göz alıcı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Keten kumaşın hafif dokusu Hawaii temalı desen ve motiflerle birleşerek kısa kollu gömlekleri tropik bir havaya sokuyor.

Denim 

GUESS DNA’sının güçlü müttefiki Denim, en sıcak havalarda bile sizi serin tutan ekstra hafif kumaşlarla gösteriyi çalmaya devam ediyor. Özel “feather light denim” ham odun lifleri katılan doğal Tencel karışımı ile nefes alan, mükemmel kavrayan yumuşak bir dokunuş sunuyor. Erkekler içinse ikonik 90’ların modasını yansıtan hafif ve akıcı denim koleksiyon, zaman zaman kesin bir vintage çekiciliğine sahip sert kumaşlarla da eşleşiyor.

GUESS ECO

2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonu, sürdürülebilirliği teşvik eden çevreye duyarlı bir girişim olan GUESS Eco tarafından desteklenmektedir. Denim yüksek oranda organik pamuğa sahiptir ve kimyasal boya yokluğunun yanı sıra önemli miktarda su ve enerji tasarrufu sağlayan verimli işlemlerle üretilir. GUESS Eco, daha düşük çevresel etkiyi garanti eden serin tasarımlar için organik pamuktan ve geri dönüştürülmüş ipliklerden yapılan triko parçalara da sahip.

GUESS?, Inc. hakkında

1981’de bir jean şirketi olarak kurulan Guess, başarıyla büyüyerek global lifestyle bir marka haline geldi. Guess,?, Inc., denim, çanta, saat, ayakkabı gibi tüketicilerine sunduğu ürünleriyle birlikte çağdaş giysilerini lifestyle bir koleksiyon olarak tasarlıyor, pazarlıyor, dağıtıyor ve lisans veriyor. Guess? ürünleri, Guess markalı perakende mağazalardan dünyanın önde gelen diğer perakende mağazalarına da gönderiliyor. 3 Kasım 2018 itibariyle şirketin ABD, Avrupa ve Asya’da operasyonunu direkt olarak yönettiği 1108 perakende mağazası bulunuyor. Şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları da, ek olarak dünya çapında 584 lisanslı perakende satış mağazasının operasyonunu yönetiyor. Aynı şekilde 3 Kasım 2018 tarihi itibariyle şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları dünya çapında yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Daha fazla bilgi için www.guess.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!