Givin, yeni destekçilerinin lüks markalı ürünleriyle eğitime destek oluyor

Eğitime destek, toplumun geleceğini şekillendirmede hayati bir role sahip. Özellikle kız çocuklarının eğitimine yapılan katkılar, sadece bireylerin değil, tüm toplumun kalkınmasına önemli ölçüde katkıda bulunan bir güç. Bu bağlamda iyilik alışverişi platformu Givin; Burcu Esmersoy, Burcu Tandoğan, Ceren Ceylan, Tülin Şahin gibi 60’dan fazla tanınmış ismin fazla eşyalarının givin.co web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği satışlarıyla Türk Eğitim Vakfı’nın kız bursiyerlerine destek oluyor.

Givin, yıllardır yanında olan tanınmış destekçileriyle her gün 200’den fazla yeni ürünü destek için satışa çıkartıyor. Her geçen gün artan ürün yelpazesinden beğenerek satın alınan ürünlerin ödemeleri, Ankara’da inşa edilen Yenimahalle kız yurdunun bir odasının inşa edilmesine destek olacak.

Burcu Esmersoy, Sibil Çetinkaya, Revna Sarıgül’ün 9 sezondur bizimle birlikte eğitime destek olan ürünleri, hızla tükendi bile… Şimdi sıra yenilerinde!

Ayrıca, moda ve stil dünyasının önde gelen isimlerinden Moda Tutkusu adıyla bilinen Yasemin Öğün, Dila Tarkan, Müge Boz gibi isimlerin en yeni, şık ve lüks markalı elbiseleri, aksesuarları ve özel tasarım parçaları da web sitesinde sizleri bekliyor. Şimdi, satın aldıklarınızla eğitime destek olma zamanı!

Daha fazla bilgi ve alışveriş için: https://givin.co/

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!