Gezginlerin aklını başından alacak 5 yeni ürün

Sık sık seyahat edenler, bu seyahatleri sırasında hayatlarını kolaylaştıracak yeniliklerin peşinden koşmaktan hiç vazgeçmezler. İşte tam da böyle yeniliklerin ve inovatif seyahat ürünlerinin sergilendiği Travel Goods Show, bu sene de binlerce gezgini Las Vegas’a sürüklemeyi başardı. Bu seneki Travel Goods Show’un en dikkat çeken 5 ürününü sizler için derledik:

İlginizi çekebilir: Seyahate çıkacaklar için birbirinden ilginç seyahat eşyaları

Arm-share

Aslında çok basit bir portatif kolçak sistemi olan Arm-share, özellikle uzun uçuşlarda son derece sinir bozucu bir hale gelen “dirsek koyma savaşları”na son verecek bir buluş. Boyunu ayarlayarak konforlu şekilde kullanabileceğiniz bu akıllı ürün 30 Dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir: Mevsime göre seyahat rehberi: Hangi dönemde nereye gitmeli?

Trunkster

Kickstarter’da fonlanan başarılı bir ürün olan Trunkster, bir gezginin bir bavuldan bekleyebileceği her şeye sahip! Dikişsiz ve fermuarsız bir tasarıma sahip olan ürün, tamamen elektronik bir açma – kapama sistemine sahip. Entegre bir bataryası ve USB girişleri de bulunan Trunkster, içine konan eşyaları tartabiliyor ve kaybolduğu zaman GPS kanalıyla izlenebiliyor.

İlginizi çekebilir: Seyahatlerinizi organize etmenize yardımcı olacak uygulamalar ve internet siteleri

EgeeTouch Smart Travel Padlock

Gezginlerin en önemli ihtiyaçlarından biri de bavullarının güvenliğini sağlamaktır. Bu yüzden bavullara eski moda kilitler takmak ya da zaten kendinden kilitli çantaları tercih ederler. İşte EgeeTouch Smart Travel Padlock, anahtar / şifreye ihtiyaç duymaksızın akıllı telefona yüklenen uygulama ile açılabilen teknolojik ve süper güvenli bir kilit sistemi. Proje indiegogo’da fonlanmış ve ön satışa sunulmuş bile.

ORGO Lite

Özellikle kadın gezginlerin bayıldığı bir ürün olan ORGO Lite, kompakt tasarımı sayesinde makyaj malzemelerinden kozmetik ürünlerine; kalemlerden kablolara kadar her şeyi koyup düzenli bir şekilde organize etmenizi sağlayacak şahane bir ürün. Seyahat dışında evde de kullanabileceğiniz bu ürünün en güzel yanı ise modüler tasarımı sayesinde bir laptop çantasına bile sığıyor olması!

İlginizi çekebilir: 40 yaşına gelmeden dünyayı gezen adamın seyahat stratejileri

Airpocket

Çekçekli bavulunuzun ray kısmına kolayca takabileceğiniz bu tasarım harikası çanta, seyahat boyunca daima elinizin altında olmasını istediğiniz küçük eşyalarınızı taşımak için ideal. Ayrıca Airpocket’ı kullandığınızda uçaklarda bulunan kirli koltuk ceplerine de muhtaç kalmamış oluyorsunuz.

 

Kaynak:

edition.cnn.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!