Geri sayım başladı: Türkiye’nin en eğlenceli pikniği Urban Picnic

Türkiye’nin ilk ve tek gece pikniği Urban Picnic İstanbullularla 3. Kez Buluşmaya hazırlanıyor! Kemer Country Orman Evi’nde 3-4 Mayıs’ta, yeşillikler içinde, festival havasında gerçekleşecek olan ve 5000’den fazla kişiyi ağırlamaya hazırlanan iki gecelik etkinlikte katılımcılar, yapılan ikramlarla onlarca farklı tarz ve mutfaktan yüzlerce farklı lezzeti ek ücret ödemeden ve sınırsız olarak tatma şansı yakalayacak. Organizasyonu Yemek.com ve Hybrid tarafından gerçekleştirilen Urban Picnic, İstanbulluları gece pikniği ile yeniden eğlence ve sürprizlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Kemer Country Orman Evi’nde, doğanın tam içinde geçecek iki akşam boyunca katılımcılar, Türkiye’nin en sevilen restoranlarının sunduğu ikramlarla Türk, İtalyan, İspanyol, Uzakdoğu, Meksika, Lübnan ve Fransız gibi farklı mutfakların yemeklerinden vegan lezzetlere, gastronomik deneyimlerden sokak atıştırmalıklarına ilginç lezzetleri tatma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca iki gece boyunca piknik oyunları, workshoplar ve yarışmaların yanı sıra DJ performansları ve canlı konserlerle de eğlenceye ve dansa doyacaklar.

Bu yıl festivalde performanslarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşatacak ünlü müzisyenler ise Evrencan Gündüz ve Güntaç Özdemir. DJ performansında katılımcıların dinleyeceği isim ise Mete Style-İst olacak.

Piknik örtülerinizi çıkarıp, sepetlerinizi doldurduktan sonra çimlere uzanıp özel lezzetlerin tadını çıkartacağınız son derece keyifli ve eğlenceli bir deneyim için geri sayım başladı! Biletler Biletix’te!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!