Gençliğin sırrı, doğanın kalbinde saklı: Bitkisel kök hücrelerle yaşlanmaya meydan okuyun

Yaş almak, hayatın kaçınılmaz bir parçası… Yıllar ilerledikçe zaman, cildimiz üzerinde çeşitli ve olumsuz diyebileceğimiz etkiler bırakabiliyor. Güneşin zararlı ışınları, çevresel faktörler ve yaşam tarzı seçimleri gibi değişkenler de bu etkilerin ortaya çıkmasını ve daha derine inmesini hızlandırabiliyor. Yaş alma sürecini en iyi şekilde yönetebilmek içinse cildimize, ihtiyaç duyduğu zarif ve etkili bakımı sunmamız şart. Hayatın akışına meydan okuyup yaşlanmayı durdurmamız belki mümkün değil ancak, doğru bakımla yaş almanın cildimizde bıraktığı izleri yavaşlatmamız, daha genç ve canlı bir görünüme kavuşmamız mümkün.

Güzel haber; Yves Rocher, yaş almanın tüm belirtilerine karşı eşsiz bir çözüm sunarak bizi o en doğru cilt bakım ürünlerinin yer aldığı seri ile tanıştırıyor: Anti-Age Global Serisi.

Kısa zamanda etkili bakım: 10 farklı yaşlanma karşıtı etki

Hızlı sonuçlar almak, modern yaşamın neredeyse bir gereksinimi haline geldi, çünkü zaman sahip olduğumuz en değerli kaynaklardan biri; tıpkı cildimiz gibi. Yves Rocher, günümüzün yoğun ve hızlı temposunda, cilt bakımının da bu hıza uyum sağlamasını sağlıyor ve hem etkili hem de hızlı sonuçlar ile yaşlanmanın izlerini cildimizden siliyor. Gençlik ve yaşam kaynağı bitki kök hücrelerini içerisinde bulunduran, yaşam kaynağı kök hücreleri ile 72 saatte artan hücre yenilenmesi sağlayan Anti-Age Global serisi, 10 farklı yaşlanma karşıtı etki ile yaş almanın etkilerini silmenin en kolay ve keyifli yolunu sunuyor. Aydınlatıcı, canlandırıcı, ton eşitleyici, yenileyici, besleyici, kırışık karşıtı, sıkılaştırıcı, dolgunlaştırıcı, güçlendirici ve onarıcı etkileriyle cildi nemlendirirken yenilenmesine, kırışıklık görünümünün azalmasına ve cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Doğanın güven veren dokunuşları: %97’den fazla doğal içerik ve bitkisel kök hücre bakımı

Söz konusu cildimiz olduğunda hepimiz şüphesiz ki en iyisini istiyoruz ve en iyisinin de doğanın kalbinden geldiğini biliyoruz. Bitkisel kök hücrelerin gücüyle donatılmış Yves Rocher Anti-Age Global Serisi, yaşlanmanın tüm belirtilerine savaş açıyor ve doğal kaynaklı içerikleriyle cildimize hak ettiği değeri sunuyor.

İçeriğinde vitaminler ve mineraller gibi geliştirme gücüne sahip elementleri en yüksek konsantrasyonda bulunduran leylak tomurcuğu kök hücreleri olan Yves Rocher Gençleştirici ve Yenileyici Çift Fazlı Onarıcı Gece Serumu, yapısındaki değerli yağlar ile yaş almanın izlerini silerken, cilde ışıltı ve eşit bir ton sağlıyor. Güçlü etkili leylak tomurcuğu kök hücrelerine ek olarak; onarıcı bakım özellikleriyle bilinen jojoba yağı, hyaluronik asit, niasinamid, üzüm çekirdeği gibi etkili içerikleri de yapısında bulunduran bu serum, cildi nemlendirerek yenilenmesine, kırışıklıkların görünümünün azalmasına ve cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Öte yandan, Yves Rocher Gençleştirici ve Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen, Leke Karşıtı Bakım Kürü, C vitamini türevleri ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cilde nazik bir bakım yapıyor. %97’den fazla doğal kaynaklı içeriğinde bitki tomurcuğu nektarı ve beyaz tagua tohumu olan bu bakım kürü, ciltte aydınlık ve lekesiz bir etki bırakıyor. Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Gece Kremi, yaşlanma karşıtı 3 patente sahip İtalya’da yetişen bir leylak türü Syringa’dan elde edilen yaşam kaynağı kök hücreleri içeren formülü ile kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Gençleştirici ve Yenileyici Göz Kremi ise paraben, renklendirici, parfüm ve mineral yağ içermeyen formülüyle gözleri aydınlatarak daha genç bir görünüm sağlıyor. Ayrıca, ferahlatıcı jel dokusu ile göz çevresindeki hassas deriye zarar vermeden kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Bu sayede cilt bakımında doğallığın ve etkinliğin mükemmel birleşimi karşımıza çıkıyor. Anti-Age Global serisi, doğanın kalbinden gelen içerikleriyle yaşlanma karşıtı bakımı, en saf formunda sunuyor.

Bütüncül bir cilt bakım ritüeli: Gece & gündüz

Cilt bakımında zamanlamanın önemi büyük. Cildimizin bütüncül bir yaklaşımla hem gece hem de gündüz özel bir ilgiyi hak ettiğinin hepimiz farkındayız. Bu ilgiyi veren ve cildimizin ihtiyaçlarını yalnızca bir an değil 24 saat ve gün boyunca düşünen Yves Rocher, Anti-Age Global Serisi ile hem gün hem de ay ışığında mükemmel bir bakım sunuyor. Gündüz ve gece rutinleri için ayrı bakım setleriyle günün her saatinde yaş alma belirtilerinin düzelmesini sağlayan Anti-Age Global, aydınlık bir cilt için nazik ve besleyici bir bakım sunuyor. Bu hem bitkisel içerikli hem de etkin serinin gece ürünleri sayesinde her gün mükemmel bir cilt ile uyanmak, gündüz ürünleriyle de gün boyu canlı bir görünüme kavuşmak mümkün. Günün her saatinde pürüzsüz, capcanlı ve genç bir cilde sahip olmayı kim istemez ki…

Cildinizdeki ince çizgilerle ve lekelerle savaşmak, nemli, canlı, parlak ve genç bir görünüme kavuşmak, yaş almanın belirtilerini cildinizden silmek istiyorsanız, siz de gücünü doğadan alan, doğal formülleriyle cildinize ve doğaya duyarlı bakım sağlayan Yves Rocher Anti-Age Global serisi ile tanışmak için tıklayın.

*Bu yazı Yves Rocher katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement