Gelişen teknolojinin ve internetin hiçbir zaman cevap veremeyeceği tek ihtiyaç

İnternet çağı ve gelişen teknolojiyle birlikte ihtiyaç duyduğumuz her şey artık yalnızca bir tıkla elimizin altında. Gün geçtikçe daha da gelişen mobil cihazlar, giyilebilir ve bulut teknolojiler hayatımızı çok daha kolay hale getiriyor.

Ekran Resmi 2014-08-25 16.29.07

Mobil cihazlara entegre olarak yaşadığımız ve ajandadan not defterine, saatten kitap okuyucuya kadar tüm ihtiyaçlarımızı elimizdeki küçücük cihazlara sığdırdığımız teknoloji çağında, her ne kadar aklımıza gelen tüm ihtiyaçlarımızı son teknoloji ürünü cihazlarımızla karşılayabileceğimizi düşünsek de, teknoloji üreticileri bazen çok basit ama hayati öneme sahip ihtiyaçlarımızı göz ardı edebiliyor.

Bu eksikliğin farkına varan bir marka, teknolojiyle yatıp teknolojiyle kalkanlar için komik ve etkileyici bir reklam kampanyası hazırlamış. Siz de aklına gelen tüm soruları Google’da arayan, akşam yiyeceği yemeğe ekrana bakmadan karar veremeyen, tüm alışverişini ekran karşısında yapanlardansanız; bu videoyu izledikten sonra teknolojiye olan bakış açınızın değişeceğini düşünüyoruz;

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!