Foo Fighters 25 yaşında: Çıkış albümünün 25. yıldönümü Vans ile ölümsüzleşiyor

Foo Fighters’ın aynı adlı ikonik albümü müzik tarihinde çok önemli bir nokta. Şimdi bu albümün 25. yıldönümü! Foo Fighters ve Vans tarihe damgasını vuran albümün yaş gününü özel bir koleksiyon ile kutluyor.

1995’te çıkan Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett, Pat Smear ve Rami Jaffee’nin son büyük Amerikan stadyum rock grubu olarak saygın konumlarına yükselişindeki ilk büyük adımdı. Vans, 12 kez Grammy kazanan Foo Fighters ile güçlerini birleştirerek, özel, sınırlı sayıda Vans Sk8-Hi’yı 29 Ocak‘ta, grubun 10. albümü olan 5 Şubat’ta piyasaya çıkacak Medicine at Midnight albümünden sayılı günler önce yayınlayacak. 

Vans, stüdyodan dünya çapındaki konserlerine Foo Fighters’ın kariyeri boyunca hep ilk tercihi oldu. Üyeleri arasında değişken bir tarzı olan grup, zamandan bağımsız formu için Vans Classic Sk8-Hi’ıseçti, silüetin ikonik görünümünü korudu ve onu Foo Fighters’ın imza amblemiyle güçlendirdi. Siyah, beyaz ve kırmızı detaylar doğal olarak hem Vans hem de Foo Fighters için mükemmel bir iş birliğine katkıda bulunuyor. 

Sk8-Hi, kırmızı kontrast dikişli siyah üst kısımlara, orta ve yan taraflarda Foo Fighters’ın beyaz çift F logosuna ve topukta kırmızı “Foo” ve “Fighters” a sahip. Dil kısmında 25. yıl dönümü nakışlı etiketi bulunuyor ve Sk8-Hi’nin geleneksel Sidestripe modeli, Foo Fighters’ın sadeleştirilmiş müzisyen stiline bir selam niteliğindeki sadece dış çizgilerinin kontrast dikişiyle hissettiriliyor.

Vans hakkında

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 84’ten fazla ülkede, 2,000’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Vans; spor, sanat müzik ve sokak kültürü aracılığıyla gençler arasında yaratıcılığın destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın noktalarında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

vans.com.tr

youtube.com/vans

instagram.com/vans.turkiye

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!