Flash Tattoo çılgınlığı ile yaz bitmeden renkleri yakalayın

Flash Tattoo, bu yaza damgasını vuran trendlerin en renklilerinden. Instagram, Pinterest, Tumblr gibi sosyal medya ağlarında sürekli karşımıza çıkan bu cıvıl cıvıl dövmeleri yakından tanımak istedik. Flash Tattoos Türkiye distribütörü Can Yörükoğlu, bu geçici dövmeler hakkında merak ettiklerimizi yanıtladı.

 

Pazartesi sendromu da neymiş?? #flashtat Sheebani 🌀🌀🌀

Flash Tattoos Turkey (@flashtattoos_turkey) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

1. Flash Tattoo nasıl yapılır?

Her Flash Tattoo paketinden 4 sayfa dövme çıkıyor. Flash Tattoos dövmelerini yapmak gerçekten çok basit. Dövmeleri kestikten sonra üstündeki jelatini çıkarıyorsunuz ve cildinizin üzerine yerleştiriyorsunuz. Islak bir mendil yardımıyla üzerinden geçip, dövmenin cildinize geçmesini sağlıyorsunuz.

2. Flash Tattoos’u diğer yapışkanlı dövmelerden ayıran nedir?

Flash Tattoos geçici dövme konusunda öncü, ilk çıkan markadır. Diğer dövmeler Flash Tattoos desenlerini ve modellerini taklit ediyor. Aynı zamanda kalite olarak da Flash Tattoos renkleri daha canlı ve daha kalıcı.

 

Illia all over 🍭🍭🍭 thanks to @omercagatay

Flash Tattoos Turkey (@flashtattoos_turkey) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

3. Flash Tattoo’nun kalıcılığı ne kadar sürüyor?

Flash Tattoos 4-6 gün arası kalıcılığını korur.

4. Flash Tattoo’nun bir zararı var mı?

Flash Tattoo’nun hiçbir zararı yoktur. Amerika FDA da dahil olmak üzere bütün sağlık testleri mevcuttur.

5. Sizce Flash Tattoo en çok hangi kombinlere yakışıyor?

Aslında Flash Tattoo‘nun en çok yakıştığı diyebileceğimiz bir kombin yok. Kullanan kişinin yaratıcığılına bağlı. Çok değişik ve yaratıcı kombinlerle karşılaşıyoruz, gelinlik ile kombinleyen müşterilerimiz bile var.

 

Have a colorful week w #flashtat illia 🍭🍭🍭

Flash Tattoos Turkey (@flashtattoos_turkey) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

6. Kaç modeliniz mevcut? En çok hangi modeller rağbet görüyor?

14 farklı modelimiz var. Bu yaz en çok renkli olan Illia modelimiz rağbet gördü. Bu hafta Beyonce ‘nin tasarladığı Beyonce koleksiyonumuz satışa çıkıyor, çok beğenileceğini tahmin ediyoruz.

7. Türkiye Flash Tattoo’ya çok ilgi gösteriyor mu?

Türkiye‘de, Flash Tattoo’ya yoğun bir ilgi var. Flash Tattoo bir love brand, müşterilerimiz Flash Tattoo’yu çok seviyor. Alanlar, tekrar tekrar diğer modelleri de alıyor. İlkokul öğrencilerinden orta yaşlı hanımlara kadar geniş bir müşteri kitlemiz var.

 

@beyonce Flash Tattoos icin kendi tasarladi kendi poz verdi #flashtat #flawless 📷🔫💣 Flash Tattoos Turkey (@flashtattoos_turkey) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

8. Flash Tattoo’ların bu kadar popüler olmasını neye bağlıyorsunuz?

Flash Tattoo’nun bu kadar popüler olmasının sebebi, her yaştan insana hitap etmesi ve kendini sürekli yenilemesi. Kendi alanında ilklere imza atan bir marka. Metalik geçici dövmelerle popüler oldu ancak bu yaz renkli dövmeler de üretmeye başladı. Önümüzdeki yaz için de sürprizlerimiz var. Aynı zamanda, Amerika’da birçok ünlü tarafından tercih edilmesi de popülerliğini destekliyor; Rachel Zoe, Sarah Jessica Parker, Beyonce, Nicki Minaj, Jessica Alba, Lady Gaga, Khloe Kardashian, Selena Gomez bunlardan sadece birkaçı.

9. Flash Tattoo’ları nereden temin edebiliriz?

Flash Tattoo, Türkiye’de Beymen, shopigo.com, lidyana.com, 365ist.com, Midnight Express, Mon Reve, Maça Kızı Otel gibi noktalarda satılmaktadır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!