Festivallerin stil ikonu olmak için mutlaka izlenmesi gereken 5 video

Geldi bahar ayları, e haydi açıklansın festival programları! 🙂

Güneş yüzünü gösterir göstermez kendimizi parklara ve sahillere attığımız şu günlerde, kapalı mekanlardan mümkün olduğunca kaçınıyoruz. Açık alan aktivitelerinin, özellikle de büyük müzik festivallerinin son derece popülerleştiği ülkemizde, artık her festival hem bir müzik şöleni hem de tam teşekküllü bir moda haftasını aratmıyor! Stilleri ile festival ruhunu yansıtmak için birbirleriyle yarışan müzikseverlerin doldurduğu festival alanlarında siz de parıldamak istiyorsanız, sizin için derlediğimiz videolara bakmadan geçmeyin!

Seksi atkuyruğu ve saç örgüleri

Uzun ve hacimli saçlarınız varsa, sizi son derece bohem gösterecek bir yan atkuyruğu, çiçeklerle süsleyeceğiniz gevşek bir örgü ya da Disney prensesi Elsa’nın saç modelini hatırlatan bu balık sırtı modeli uygulayabilirsiniz.

Oryantal esintiler

Hafifçe dalgalandırdığınız saçlarınıza, Doğu esintileri taşıyan oryantal stilde saç aksesuarları takarak görünümünüzü farklılaştırabilirsiniz.

Tembel işi festival saçları


Eğer saç yapma işiyle zaman harcamak size göre değilse, bir gece önceden ördüğünüz saçlarınızı bir deniz tuzu spreyi yardımıyla açarak dağınık ve dalgalı bir görünüm yaratabilirsiniz. Saçınızı hangi saç aksesuarıyla süslemek de size kalmış.

Gökkuşağı gibi saçlar

Malumunuz son 2 senedir saçlarda renkliliğin sınırı yok! Eğer siz de saç konusunda cesur tercihlerinizle ünlüyseniz ya da biraz daha gotik tarzlardan hoşlanıyorsanız videoya mutlaka göz atmalısınız.

Her yüze uygun 3 cool model


Eğer festivalde hem rahat olmak hem de cool görünmek istiyorsanız, ünlü fenomen Clothesencounters’ın hazırladığı bu videoyu izlemeden geçmeyin. Çünkü videoda uygulanan 3 saç modeli hem çok şık hem de çok pratik!

 

Kaynak:

Popsugar.com

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!