Festival gibi bir spor deneyimi: Under Armour Gece Koşuları başlıyor!

Sınırları zorlamak isteyen sporcuların performansını zirveye taşımak hedefiyle ürünler sunan global performans spor giyim markası Under Armour, spor tutkunlarını keyifli bir etkinlikte bir araya getiriyor.

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştırıyor. Sporseverlere farklı bir deneyim yaşatacak olan Under Armour Gece Koşuları’nın ilki, 18 Haziran’da Caddebostan’da koşulacak.

“Biz spora gitmeye değil, spor yaparak yaşamaya inanıyoruz” diyerek hayatın içinde sınırları zorlamanın ve bedenini tanıyarak sporla tanışmanın doğruluğa vurgu yapan Uzunetap‘ın işbirliğiyle ve ZUBİZU avantajlarıyla gerçekleşecek olan koşularla, katılımcıların gece koşmanın keyfine varması amaçlanıyor.

Festival gibi bir spor deneyimi

Festival havasında bir spor deneyimi yaşatacak olan Under Armour Gece Koşusu’nun ilki 18 Haziran Pazar günü Caddebostan’da yapılacak. Pazar günü saat 19:00 itibariyle başlayacak olan kit teslimi,  keyifli etkinlikler ve çekilişler ile devam edecek.

Akşam saat 22.00’da başlayacak olan yarış, toplam 5 kilometre olacak ve koşucular kapatılan caddede yarışacaklar.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve ödül olarak Under Armour’dan sporcu kiti verilecek.

Under Armour Gece Koşuları’nda ZUBİZU, Garmin ve Argos gibi önemli sponsorlar yer alırken, koşuculara sağlık ekibi ve ambulans desteği Acıbadem Mobil tarafından verilecek.

Umut Cafe de Under Armour Gece Koşuları’nda

Ayrıca pek çok markanın stantlarının yer alacağı etkinlik alanında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) kanserli çocukların ailelerine gelir elde etmek için hayata geçirdiği yeni projesi “Umut Cafe” de hazır bulunacak.

Under Armour Gece Koşularının ilkine katılarak bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız etkinliğe buradan kayıt yaptırabilirsiniz, etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için de Facebook sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!